Horoskopy

Která znamení nedodržují sliby: 3 jedinci, jejichž slovo nemůžete brát vážně

Která znamení nedodržují sliby: 3 jedinci, jejichž slovo nemůžete brát vážně

Sliby jsou od toho, aby se dodržovaly. A zatímco pro někoho je to samozřejmost, že co řekne, co také dodrží, pro jiné jde jen o prázdná slova pronesené do větru. Která znamení nedodržují sliby a není na ně spolehnutí?

Která znamení nedodržují sliby?

Patříte k lidem, kteří když někomu něco slíbí, pak to zásadně dodrží? Nebo se vám stává, že se na vaše sliby už nikdo nespoléhá, protože vaše okolí moc dobře ví, že cokoli slíbíte, stejně nedodržíte? Podívejte se, která znamení nedodržují sliby a notoricky tak nedodrží své slovo.

  • Blíženci
  • Váhy
  • Vodnář

Blíženci

Upovídaní Blíženci mají pořád plnou pusu řečí, ale skutek velmi často „utek“. Díky své proříznuté papule se mnohdy dostanou do problémů – často právě kvůli slibům, které dávají bez rozmyslu, ale zpravidla je pak nedodrží.

Blíženci neslibují s jasným úmyslem své slovo nedodržet. To bychom jim křivdili. Jenže si toho na sebe kolikrát vezmou až příliš mnoho, že pak jednoduše nejsou schopni svým slovům dostát. Jejich okolí pro to nemá příliš pochopení.

Váhy

Která znamení nedodržují sliby? Jsou to také Váhy. Harmonické a spravedlivé znamení se vždy s každým snaží jednat co nejpříjemněji, protože nesnáší konflikty. Rozporům a neshodám se snaží vyhýbat širokým obloukem a to velmi často i za pomocí slibů.

Váhy chtějí, aby lidé v jejich okolí byli šťastní. Často ale slíbí něco, o čem vědí, že nemohou dodržet. Jsou to lidé, kteří se snaží všem za každou cenu pomoci, často ale na úkor svých vlastních možností. Pro lidi okolo sebe jsou pak za nespolehlivé jedince.

Vodnář

Vodnáři rozdávají sliby jako na běžícím pásu zejména ve chvíli, kdy mají pocit, že jsou lidmi okolo sebe zahnáni do kouta nebo se cítí pod tlakem. Kolikrát něco slíbí, ale nejsou příliš důslední, proto na své sliby velmi často zapomenou.

Někdy se nechají natlačit do činnosti nebo do úkolu, do kterého se jim nechce. A jelikož vědí, že se jim daná věc plnit nechce, pak ji jednoduše neudělají, i když to někomu slíbili. A že se na ně budou druzí zlobit? No a co. Jejich pohodlí je na prvním místě.