Krása a módaMóda

Kozačky pro velmi široká lýtka: 3 tipy pro správný výběr

Kozačky pro velmi široká lýtka: 3 tipy pro správný výběr

Kozačky unosíte i teď na začátku jara. Typická podzimní a zimní obuv je u žen velmi oblíbená – kozačky jsou pohodlné, stylové a k tomu všemu dobře vypadají. Jak vybrat kozačky pro velmi široká lýtka? Poradíme, jak pro sebe najít pohodlné botky i přesto, že máte širší lýtka.

Kozačky pro velmi široká lýtka

Některé ženy mají silnější lýtka nežli jiné. Možná i vy patříte mezi ně a tento fakt berete jako svůj velký nedostatek. Široká lýtka nekomplikují jen výběr některých typů obuvi (například právě kozaček), ale mohou negativně zasáhnout i do výběru džínů.

My se dnes chceme zaměřit na kozačky pro velmi široká lýtka, protože i majitelky širších lýtek si mohou dovolit kozačky nosit a cítit se v nich pohodlně. Chce to jen správně vybírat.

Kozačky s možností rozšíření

Některé kozačky umožňují v oblasti lýtka rozšíření – a to jsou přesně ty botky, kterým věnujte svoji pozornost. Tyto kozačky pro velmi široká lýtka disponují například páskem s přezkou, kdy lze vrchní část bot povolit, aby byly pohodlnější.

Na trhu jsou k dostání i botky s gumovou vsadkou. Ta se dokáže přizpůsobit i širokému lýtku, jednoduše se roztáhne a na pohodlí při nošení vám neubere.

Kozačky se šněrováním

Patříte-li k ženám, které mají široká lýtka, můžete se porozhlédnout i po kozačkách na šněrování. Botu si roztáhnete tak, jak potřebujete a díky šněrování zafixujete. Nemluvě o tom, že kozačky na šněrování jsou na pohled velmi zajímavé a šik.

Kozačky pro velmi široká lýtka seženete i online

Nevíte, kde se dají koupit kozačky pro velmi široká lýtka? Na ten správný model můžete narazit jak klasicky v kamenné prodejně (zde ale může být výběr omezený), nebo na internetu. A právě online obchody s obuví vám dávají mnohem více možností – lze si filtrovat a nechat si zobrazit jen botky, které jsou určené pro ženy s širšími lýtky.