CelebrityKrása a móda

Košilové šaty podle českých krásek: Nosí je Heřmánková i Krobotová. Inspirujte se jejich outfity!

Košilové šaty podle českých krásek: Nosí je Heřmánková i Krobotová. Inspirujte se jejich outfity!

Nemůžete se rozhodnout mezi elegancí košile a pohodlím šatů? Co takhle zkombinovat obojí do jednoho stylového kousku? Košilové šaty jsou letos absolutním hitem a není divu, že si je oblíbily i české celebrity. Tyto univerzální šaty lze nosit v práci, na večeři s přáteli nebo při romantickém výletu. V našem dnešním článku vám představíme několik tipů, které vás budou inspirovat k tomu, jak košilové šaty nosit s grácií a šarmem. Připravte se, váš šatník bude chtít několik nových přírůstků přinášíme vám tipy inspirované českými kráskami!

Jak vypadají košilové šaty?

Na trhu a módních molech je každoročně ukazováno na desítky nových modelů šatů. Různé barvy, střihy i délka šatů. Košilové šaty jsou jedinečným druhem oblečení

Působí jednoduše, ale přitom dodají eleganci a vytvarují tělo díky střihu a pásku v pasu. Kolem krku se nachází klasický límeček, který dodá šatům nádech nostalgie. Bodejť by ne, však podobné šaty nosily naše babičky a znovu se dostávají do módy.

Materiál šatů

Pokud se dodrží výše dodržená základní charakteristika šatů, kterým je límeček a stáhnutý pas, pak mohou být šaty z jakékoliv látky. Rozdíl v jednotlivých materiálech je, kam a k jaké příležitosti si je vzít. Pevná látka v tmavších barvách bude perfektně zapadat k večerním akcím. Vzdušný světlejší materiál naznačí dobrou psychickou pohodu a jak se máte ráda. Piknik s přáteli nebo procházka tak v tomto případě bude to pravé.

České ženy v košilových šatech

Dalším z mnoha důvodů, proč mít tyto šaty v šatníku alespoň jedny je, že dodávají své majitelce svěží mladistvý vzhled. Své o tom ví i Hana Heřmánková, která je sice již šedesátnicí, ale pokaždé, když se v nich ukáže na veřejnosti, vypadá minimálně o 20 let mladší.

Hanka Mašlíková si na sebe oblékla dlouhé šaty se zvířecím vzorem a ukázala se s nimi na veřejnosti a to v Museu fantastických iluzí v Praze.

Lenka Krobotová si vzala červeno bílý model těchto šatů na tiskovou konferenci k jejímu nejnovějšímu filmu Nikdy neříkej nikdy. Příjemnou informací je, že veškeré šaty, které jsou u těchto celebrit zmíněné jsou běžně dostupné v ceně nižší než 1000 korun.

Nešlo by nezmínit televizní moderátorku Kristinu Kloubkovou, která zvolila světle růžové šaty s kratší sukní, což jí krásně zvýraznilo nohy.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz