Horoskopy

Kdo špatně řídí podle znamení: 3 nejhorší řidiči vůbec

Kdo špatně řídí podle znamení: 3 nejhorší řidiči vůbec

Astrologie nabízí zajímavý pohled na osobnostní rysy a chování a tyto tendence se mohou týkat i způsobu řízení. V tomto článku se budeme zabývat řidičskými návyky tří znamení zvěrokruhu, která na silnici opravdu nejsou jako doma.

Kdo špatně řídí podle znamení

  • Kozoroh
  • Rak
  • Lev

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou známí svou neutuchající snahou o úspěch a efektivitu. Jejich ambiciózní povaha v nich často vyvolává potřebu spěchat, a to i za volantem. Jejich oddanost práci je také někdy vede k tomu, že se při řízení věnují více úkolům než řízení a soustředí se na hovory, e-maily nebo jiné úkoly.

  • Démoni rychlosti: Jejich dychtivost po dodržení termínů může vést k tomu, že budou náchylní k překračování rychlosti.
  • Sklon k řízení pod vlivem alkoholu: V honbě za kariérním úspěchem si neváhají občas pomoci nějakou tou zakázanou berličkou.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou sice známí svou citlivostí, ale na silnici mohou být překvapivě soutěživí a často se dopouštějí riskantních manévrů. To může vést k agresivnímu předjíždění a k netrpělivosti s pomalejšími řidiči.

  • Vztek na silnici: Řidiči ve znamení Raka mohou se nechají na silnici snadno vytočit dopravní situací a mohou reagovat vztekem.
  • Časté přestupky: Jejich soutěživost někdy vede k porušování pravidel silničního provozu, například k překračování rychlosti a jízdě na červenou.

Lev (23. července – 22. srpna)

I Lvi patří mezi ty, kdo špatně řídí podle znamení. I když jsou známí svým sebevědomím a talentem, na parkování ho neuplatňují. Jejich záliba v luxusu a pohodlí je může vést k tomu, že zaparkují své vozidlo tam, kde je to pro ně nejvýhodnější, bez ohledu na pravidla silničního provozu.

  • Vysoké pokuty: Jejich bezohledný přístup k parkování často vede k vysokým pokutám, které sice neohrožují jejich hrdost, ale rozhodně mají dopad na jejich peněženky.