Horoskopy

Kdo podle znamení zvěrokruhu myslí jen na sebe: TOP 4 sobci

Kdo podle znamení zvěrokruhu myslí jen na sebe: TOP 4 sobci

Já, já, jen já! Tato znamení nezajímá nic jiného, než jaký vliv bude mít rozhodnutí na ně samotné. Nezajímají je názory ostatních a už vůbec ne pocity. Důležité jsou jen jejich osoby a vůbec si neuvědomují, že jsou v konkrétních situacích sobečtí. Jsou přesvědčeni o tom, že vše dělají správně.

  • beran
  • býk
  • blíženci
  • lev

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani jsou velmi soutěživými jedinci. Chtějí být vždy na prvním místě. Když si něco usmyslí, jdou si tvrdě ta svým bez ohledu na to, zda při tom někoho zraní. Pokud mu budete stát v cestě, bez váhání vás převálcují nebo se o to minimálně pokusí, protože nezáleží na tom, co chcete vy.

Býk (20. dubna – 20. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou velmi spolehliví. Pokud jde ale o jeho horší vlastnosti, tak k ní můžeme zařadit sklony k materialismu. Řídí se heslem „hamty, hamty, ať mám víc než tamty“. Ačkoliv jsou rodinně založení, ale běda, jak jim někdo narušuje jejich pohodu. Je jim jedno, že je potřeba doma něco udělat, sobecky proleží klidně celý víkend.

Blíženci (21. května – 20. června)

Lidé narození ve znamení blíženců jsou velmi přátelští, ale své přátele střídají jako ponožky. Jeden den se bude tvářit jako nejlepší přítel, další den si na vás ani nevzpomene. Má sklony bavit se s lidmi jen se sobeckých důvodů, že z toho mohou mít prospěch. Často jsou tito jedinci také ješitní a velmi povrchní.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jakmile se jedinci narození ve znamení lva pro něco rozhodnou, pak jiní už nemají šanci. Lev rád strhává pozornost někdy až sobeckým způsobem, i když se to společensky vůbec nehodí. Je jim to jedno, důležité je jen jedno, a to aby byli středobodem vesmíru.