Horoskopy

Kdo nejlépe líbá podle hvězd: je mezi těmito 4 i váš partner?

Kdo nejlépe líbá podle hvězd: je mezi těmito 4 i váš partner?

Líbání patří k milostnému životu naprosto neodmyslitelně. Je zdrojem mnoha příjemných pocitů, vyvolává hormonální bouři a má svou důležitou úlohu v budování intimity. Jde ovšem o jistou dovednost, která má jistý vrozený základ. Ačkoli se líbat můžeme naučit, a většina z nás se v této disciplíně skutečně věkem lepší, žijí mezi námi skuteční bohové líbání. Kdo nejlépe líbá podle hvězd? Vybrali jsme pro vás 4 znamení, kteří jsou v tomto směru přeborníky.

Rak

Raci jsou skutečnými přeborníky v líbání, a proto je nemůžeme z našeho seznamu v žádném případě vynechat. Na něžnosti ale zapomeňte. Raci potřebují k životu vášeň a vkládají ji také do své líbací techniky. S Raci se rozhodně nudit nebudete.

Lev

Pro Lvi je líbání velmi přirozené. V žádném případě se nedrží zpátky a potřebují partnera, který jim v tomto směru vyjde vstříc. Na žádné opatrné zkoumání u Lvů nezbývá prostor. Jsou do všeho po hlavě a líbání není žádnou výjimku. Naopak! Můžete od nich očekávat překvapující a dechvyrážející polibek, jaký s nikým jiným zkrátka nezažijete.

Štír

Štír je bezesporu tím, kdo nejlépe líbá podle hvězd. Celý jeho život je totiž odshora dolů protkaný vášní. Ani on není nějak přehnaně romantický. Zato vás dostane do varu, než napočítáte do tří. Jde rovnou k věci a nějaká pomalá předehra není nasnadě. Pokud si něco začnete se Štírem, pak počítejte s tím, že půjde o pořádnou jízdu od začátku až do úplného konce.

Vodnář

Vodnáři jsou přeborníci v líbání. Tuto kratochvíli bezmezně milují a vydrží klidně i několik hodin. Nepotřebují svou aktivitu přesouvat dál. Líbání pro ně hraje tu naprosto zásadní roli. Skvěle zvládají práci s jazykem a zlíbají vám celé tělo. Od čela až po špičky prstů.