Horoskopy

Kdo má neklidné sny podle znamení: tito 4 mají noční můry

Kdo má neklidné sny podle znamení: tito 4 mají noční můry

Neklidné spaní nesouvisí jen s úrovní spánku, ale také s říší snů, ve které se po usnutí nacházíme. Zatímco některé sny jsou pozitivní, někteří jedinci mají ve spánku noční můry, které je mohou následujících několik dní ovlivnit. Která znamení zvěrokruhu na ně trpí nejvíce?

  • štír
  • kozoroh
  • vodnář
  • ryby

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra mají až hororové sny. Kromě toho, že se jim často zdá o zradě jejich blízkých, není neobvyklé, že se jim zdá o různých příšerách a monstrech, které je nahánějí v říši snů. Faktem je, že v těchto snech se projevují právě jejich nejtemnější myšlenky a křivdy.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorohy i ve snech straší jejich nesplněné cíle. Lpění na dosahování ambicí se nepříznivě projevuje i ve snech. Nejhorší noční můry kozoroha provází právě jejich selhání. Jsou na sebe příliš tvrdí a i před spaním patří jejich myšlenky jejich cílům. Od těchto myšlenek by se měli oprostit, aby měli klidné spaní.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jedincům, kteří se narodili ve znamení vodnáře, mají neustále zaměstnanou hlavu. Myšlenky neustupují ani v noci, které se proměňují až v noční můry. Budí se v noci opocení a často i s křikem, protože jejich sny jsou velmi realistické. Další den by si o tom chtěli s někým popovídat, jenže málokdy mají ve svém okolí někoho, kdo by jim porozuměl. Tím, že nevypustí emoce ven, se často točí v kruhu, a sny se jim zdají dokola a dokola.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby sní častokrát i v průběhu dne. Zatímco za bílého dne si představují krásné věci, v noci jsou jejich sny velmi negativní. To souvisí s tím, jak do sebe načerpávají negativní energii svého okolí, se kterou se musí vypořádat. Tito jedinci snad ani klidný spánek neznají.