Krása a módaMóda

Kalhotky pod šaty: 3 tipy pro správný výběr

Kalhotky pod šaty: 3 tipy pro správný výběr

Je léto a k horkému létu více nežli ke kterémukoli jinému ročnímu období neodmyslitelně patří šaty. Ženy je milují a rády je nosí, protože jsou pohodlné a v horkém dni také příjemně vzdušné. Pokud i vy šaty nosíte, určitě jste se někdy zamysleli nad otázkou, jaké nosit kalhotky pod šaty. Ne všechny jsou totiž vhodnými kandidáty.

Jaké nosit kalhotky pod šaty?

Ne nadarmo se říká, že na spodním prádle záleží. A to nejen z hlediska kvality a materiálu. Jsou situace, kdy musíme spodní prádlo přizpůsobit tomu, co máme zrovna na sobě. Jak tedy vybrat kalhotky pod šaty?

Tip první: správný výběr barvy

Barva je bezesporu jedním z klíčových faktorů. Pokud volíte kalhotky pod šaty, vybírejte je v takové barvě, aby pod látkou nebyly vidět. Nabízí se klasika:

  • černá
  • bílá
  • béžová

Kdy samozřejmě záleží na tom, jakou barvu mají šaty. Béžové neboli tělové spodní prádlo se hodí prakticky pod všechno, u černé už je třeba volit sytější odstín šatů, u bílé je to víceméně jedno.

Tip druhý: s lemem nebo bez?

Na trhu dnes najdete různorodé typy spodního prádla a jen kalhotek je hned několik druhů. Velmi oblíbené kalhotky pod šaty jsou ty, které nemají švy. Bezešvé spodní prádlo oceníte zejména v případě, kdy na sebe oblékáte upnutější šaty, které jsou těsné přes zadeček a v případě prádla s lemem by byl vidět obrys.

Proto pokud volíte volnější šaty, klidně pod ně oblékněte kalhotky se švy. Pakliže ale chcete obléci šaty přiléhavé, přikláníme se k volbě bezešvého spodního prádla.

Tip třetí: nestyďte se nosit stahovací prádlo

Mnohé ženy nedají dopustit na stahovací kalhotky pod šaty. Schovají nedokonalosti, stáhnou problematické partie a pomohou s vytvořením krásné figury. Není ostuda nosit stahovací prádlo, je to tajemství, o kterém víte jen vy. Stahovací kalhotky oceníte tehdy, kdy si na sebe budete chtít obléci upnutější model.