Horoskopy

Jsme si souzeni podle znamení?

Jsme si souzeni podle znamení?

Láska nezná hranice. A to ví i horoskopy! Jestliže hledáte svou spřízněnou duši a nevíte si rady, horoskopy vám poradí! Která znamení se k sobě nejvíce hodí se dozvíte v dnešním článku.

Váha a Blíženec

Tato dvojice znamení je známá svou hlubokou emocionalitu a citovou spojeností. Váha se ztělesňuje ve starosti a zralosti, zatímco Blíženci jsou spojené s citovou otevřeností. Tato dvojice znamení se k sobě hodí díky svému společnému prociťování a schopnosti podpořit se ve svých emocích.

Štír a Rak

Štír je znamení spojené s erotikou a tajemnem, zatímco Rak je znamení spojené s komunikací a spoluprací. Tato dvojice znamení přesně odpovídá tvrzení, že protiklady se přitahují. Záhadný štír přitáhne raka svou neodolatelnou tajemností a štír zas v rakově náručí pozná tolik vytouženou jistotu.

Střelec a Beran

Střelec je znamení spojené s aktivitou a ambicemi, zatímco Beran je znamení spojováno se stabilitou. Tato dvojice se perfektně doplňuje. Beranova racionalita a držení se při zemi dokáže skvěle zvládat střelcovy náhodné výboje energie.

Kozoroh a Býk

Kozoroh, znamení spojeno s inteligencí a kreativitou. Vedle něj býk spojován s emocionální stabilitou a hloubkou. Kozoroh dá Býkovi tolik toužený pocit jistoty a stability, zatímco Býk dokáže zdravě projevit své emoce a dát vztahu jistou romantiku a hloubku.

Vodnář a Ryby

Tato dvojice znamení tvoří dokonalé a harmonické spojení. Citlivé ryby najdou jistotu a zázemí v podobně citlivém vodnáři. Společně se nechají unášet na vlně emocí, která jim pomůže přenést se přes všechny těžkosti. Vodnář a Ryby jsou na první pohled harmonický a navždy bláznivě zamilovaný pár z filmů.