Další

Jména, která přitahují peníze: znáte někoho s těmito jmény

Jména, která přitahují peníze: znáte někoho s těmito jmény

Neexistuje vědecký důkaz o tom, že by jméno bylo příčinou bohatství člověka. Nicméně, existují kultury a lidé s přesvědčením, že vhodné jméno může zlepšit finanční situaci jedince. Podívejte se na jména, která přitahují peníze.

1. Anna

Jedná se o křesťanské jméno hebrejského původu a znamená „milá, milostivá“. Ženy s tímto jménem mají větší moc než ostatní, protože jsou přátelské a obecně vytrvalejší a opatrnější než ostatní. Díky správným kontaktům a konstantnímu úsilí bývají často velmi úspěšné a finance jim starosti nedělají. 

2. Viktorie

Mezi jména, která přitahují peníze, můžeme zařadit také jméno Viktorie, které je latinského původu a znamená „vítězství“. Viktoriím se daří a jsou vítězkami ve většině toho, do čeho se pustí. Mají silnou schopnost analyzovat situaci a dar přesvědčování, který jim pomáhá dosáhnout vytyčených cílů.

Detail na šachovou figurku se zlatou korunou.

3. Marina

Jméno Marina je tureckého původu a znamená „žijící při moři, žijící na moři“. Dřív se jméno používalo jako podoba jména Marie. Mariny jsou velmi společenské, přátelské a jsou přirozenými vůdkyněmi. Vysoký post v manažerské pozici s vysokým platem je pro tyto ženy jako dělaný.

4. Zlata

Ženy s tímto jménem slovanského původu, mají štěstí, protože jsou téměř vždy úspěšné ve své kariéře, která jim přináší dostatek financí. Nemusí z nich být milionářky, ale nikdy nežijí bídně. Jméno Zlata znamená doslova „zlatá“.

5. Sofie

Sofie je jméno pocházející z řečtiny a znamená „moudrost“. Ženy s tímto jménem jsou od přírody moudré a pracovité – vždy se snaží stát na vlastních nohou v oblasti financí. Berou si často muže, kteří jsou rovněž zabezpečení, proto bývá výjimkou, pokud Sofie nemají dostatek peněz.

6. Anastázie

Anastázie pochází z řečtiny a znamená „zmrtvýchvstání“ nebo „vzkříšená“. Jedná se o ženy, které samy o sobě bohatství nepřitahují, ale přitahují k sobě úspěšné muže, díky kterým jsou i ony obohaceny.

Svatební boty, šaty a kytice.

Toto jsou jména, která přitahují peníze. Ať už hledáte tato jména ze zvědavosti, nebo jimi chcete pojmenovat svého potomka, myslete na to, že získání bohatství nezávisí pouze na jménu, je třeba také určitých dovedností, vzdělání a píle. V každém případě ale nic nezkazíte tím, pokud dáte svému dítěti jméno, které má k přitahování peněz předpoklady.