Horoskopy

Jalová znamení: 6 znamení, která jen tak nerozrušíte

Jalová znamení: 6 znamení, která jen tak nerozrušíte

Někteří lidé jsou extrémně pracovití, nebo jsou to dokonce workoholici, kteří nedokáží chvíli posedět na jednom místě. Na druhé straně jsou zase osoby klidnější, které pracují spíše proto, aby si vydělaly na živobytí, a které dokáží prokrastinovat s velkou elegancí. Zde jsou jalová znamení, která umějí zachovat klid a jen tak něco je k akci nepřiměje. 

1. Střelec

Střelci milují svobodu a skutečnost, že mají svůj čas pod kontrolou. Práce od devíti do pěti pro ně jednoduše není to pravé ořechové. Nejsou to osoby líné, ale spíše svobodomyslné, které chtějí žít život podle svých vlastních podmínek. Také díky tomu mají střelci veliký strach ze závazků. 

2. Vodnář

Vodnáři jsou velmi inteligentní a zvídaví lidé. Mají rádi vše zajímavé a všední věci, jako je například „práce“, jsou pro ně prostě nudné. V případě, že vodnář zjistí, že je něco, co má udělat, nezajímavé, nemusíte se také nikdy dočkat výsledku.

3. Býk

Divíte se, že býky řadíme mezi jalová znamení? Ano, máte pravdu, býci jsou aktivní a milují dobrodružství. Na druhou stranu, pokud v nějaké věci nenajdou zalíbení a nemohou do ní vložit celé své srdce, z gauče je nedostanete.

Dlouhosrstý býk stojící v poli s vysokou trávou.

4. Lev

O lvech se říká, že jsou rádi středem pozornosti. Často ale zůstávají v ústraní, pokud ve svém okolí nevidí nikoho, o kom by si mysleli, že jim může ukrást jejich slávu. Nelze ale ani vyloučit, že jsou jednoduše moc leniví, aby se některých situací účastnili. 

5. Ryby

Některé osoby ve znamení ryb chtějí a dokáží být praktickou osobou, která se dokáže soustředit na všechno možné. Jiným to ale nejde a jejich svět fantazie a množství nepřeberných možností jim občas může brát potřebnou motivaci k akci. Obecně ale platí, že ryby mají rády svůj klid a některé jednoduše nedokáží připustit, že by nad nimi získala moc prokrastinace. 

Oranžová ryba plující v akváriu.

6. Rak

Raci se vyznačují nestálou náladou, která může ovlivňovat jejich produktivitu. Mezi jalová znamení jsme je zařadili proto, že se o tomto znamení říká, že jsou stálí, pomalí, klidní a právě díky tomu bývají často označováni za lenochy.