Horoskopy

Jakému znamení budou přát velikonoce nejvíce štěstí: patříte mezi těchto 5?

Jakému znamení budou přát velikonoce nejvíce štěstí: patříte mezi těchto 5?

Velikonoce jsou už za dveřmi a jistě vás zajímá, na koho v tomto slavnostním období čeká nejvíce štěstí. To vám prozradí právě hvězdy, které nám určily, která znamení budou tento rok na Velikonoce nejšťastnější.

  • beran
  • býk
  • lev
  • váhy
  • kozoroh

Beran (21. března – 20. dubna)

Jedinci narození ve znamení berana se nezastaví ani na Velikonoce. V neděli obdrží pravděpodobně i přes probíhající svátky telefonát, na který tak dlouho čekali. Jejich cíle jsou na dosah ještě více než kdy dřív. Konečně se dočkají odměny, kterou si po takové píli skutečně zaslouží.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci i tento rok vsadí na odpočinek. Tomuto skutečně zaslouženému odpočinku budou předcházet náročné dny. Přípravy na sváteční návštěvy a oslava příchodu jara s rodinou si vyžaduje určitý čas navíc, který jim zásadně ukrojí z jejich odpočinku. Zajistí si tak ale šťastné chvilky se svou rodinu na celý velikonoční víkend.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení lva, se opět budou všem ukazovat na odiv. O Velikonocích budou hodně riskovat, ale bude to risk, který jim může přinést zisk. Hvězdy při nich stojí a lvi by měli dát na svou intuici. Následování srdce jim přinese opravdové štěstí.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy si o Velikonocích také dopřejí odpočinek. Budou mít spoustu času na přemýšlení a přehodnotí své dlouhodobé plány a cíle. Uvědomí si, že se dlouhodobě ženou také za něčím, co ve skutečnosti možná vůbec nechtějí. Tímto zamyšlením si uvědomí, kde je jejich štěstí.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení kozoroha budou o velikonočních svátcích s rodinou. Jelikož jsou v průběhu celého roku orientovaní spíše na svou kariéru, uvědomí, že jejich štěstí není v práci, ale v rodině, kam by měli své ambice přeorientovat.