DalšíHoroskopyKrásaMóda

Jaké nosit šperky podle horoskopu v roce 2023

Jaké nosit šperky podle horoskopu v roce 2023

Nejen s výběrem partnera, či s načasováním změny práce, vám může být horoskop užitečný. Hvězdy vám mohou i napovědět, jaký šperk je právě pro vás ten vhodný, a který vás bude nejlépe definovat. Uvažujete-li o koupi nového kousku, začtěte se do dalších řádků a nechte se námi inspirovat.

Beran

Jak jistě každý beran ví, jde o nejvášnivější znamení ze všech. Nebojte se tak ukázat v celé své kráse. Jako nejvhodnější šperk se pro vás jeví takzvaný choker náhrdelník v černé barvě. Půjde o doplněk, kterého si jistě každý všimne.

Býk

Býci jsou extrémně romantické duše, které se nebojí dát svou lásku a touhu najevo. Jako ideální doplněk vaší podstaty tak může být náhrdelník se zámkem, který zároveň bude světu ukazovat, že již vaše srdce někomu patří.

Blíženci

Blíženci doslova milují drby a celkově dychtí po nových informacích. Říká se, že nejvhodnější  jsou pro ně náušnice a vlasy do drdolu, aby lépe slyšely a zároveň se pochlubily novým šperkem.

Rak

Náušnice jsou vhodné i pro raky. U nich se však doporučuje využít drahých kovů, nebo alespoň bižuterie, či nějakého jiného doplňku náušnic, který je i vás zvýrazní.

Lev

Lvi obecně rádi vystavují svůj vkus ostatním na oči. Nebojte se proto barevnějších tónů a výrazných doplňků. Co takhle náušnice v několika barvách?

Panna

Panny jsou známe tím, že svým přátelům slouží jako vrby a střeží jejich tajemství. Také jsou známé dlouhověkostí jejich vztahů, proto je pro ně medailonek tím pravým ořechovým.

Váhy

Váhy si libují v jednoduchých špercích s nádechem luxusu. V jejich případech je tedy vhodné si pořídit zlatý, nebo alespoň pozlacený řetízek, který vás dokáže nakopnout k novým cílům.

Štír

Štíři jsou známí svou touhou být viděni, proto se nebojte jít do odvážných kousků. Ať už půjde o náhrdelník s drahokamy, či robustní pečetní prsten, budete spokojení s tím, že si vás každý všimne.

Střelec

Střelci jsou impulsivní a plni humoru. Nejvhodnější doplněk pro ně bude cokoliv, co dá světu najevo, že jsou střelci. Takže co třeba náhrdelník se střelcem?

Kozoroh

Obratnost a disciplína, to je ambiciózní kozoroh. Nejideálnějším doplňkem pro ně tak bude jakýkoliv talisman, který bude moct nosit neustále u sebe. Pokud bude originální, jistě si ho každý všimne.

Vodnář

Cokoliv co bude obsahovat krystaly je to, čím by se měl každý vodnář prezentovat. Jak totiž mají vodnáři ve zvyku, nebojí se ukázat světu čemu věří a co je pohání neustále vpřed.

Ryby

Ryby jsou laskavá a kreativní stvoření. Dejte své kreativitě zelenou a vrhněte se do náramku s přívěsky, které můžete měnit dle libosti, či si je dokonce samy vyrábět.