Krása a módaMóda

Jaká barva se hodí k červené: 7 kombinací, které vás nezklamou

Jaká barva se hodí k červené: 7 kombinací, které vás nezklamou

Červená je barva vášně, lásky, temperamentu, ale také romantiky. V našich šatnících se objevuje poměrně často a to je jedině dobře. Mnohdy si ale nevíme rady s tím, jak barva se hodí k červené. Váháme, s jakým dalším odstínem tuhle krásnou a živelnou barvu zkombinovat. Pokud také tápete, náš článek vám poradí.

Jaká barva se hodí k červené: tyto kombinace vás nezklamou

Jaká barva se hodí k červené? Proletí vám hlavou v okamžiku, kdy ráno stojíte před šatní skříní a přemýšlíte, co si vezmete na sebe. Tohle jsou za nás ideální favorité, se kterými nemůžete nic zkazit. S čím tedy červenou sladit?

  • Červená a čokoládová
  • Červená a pastelově modrá
  • Červená a sytě růžová
  • Červená a fialová
  • Červená a bílá
  • Červená a zelená
  • Červená a oranžová

Červená + čokoládová

Dvojice barev, která je prostě k nakousnutí. Nebojte se sladit červenou s čokoládově hnědou a uvidíte, jak si tyhle dvě barvičky nádherně rozumí. A společně vypadají báječně!

Červená + pastelově modrá

Sytá červená v kombinaci s jemnou pastelově modrou? Ano, to jde skvěle dohromady! Nechte červenou ve vašem outfitu dominovat a modrá ať se ujme doplňkové role.

Červená + sytě růžová

Tahle kombinace sice není pro každého, ale kdo se toho nebojí, může směle sladit červenou a sytě růžovou barvu. Dvě typicky ženské barvy, které dohromady vytvoří něco opravdu zajímavého.

Červená + fialová

Jaká barva se hodí k červené? Za nás rozhodně fialová! Pokud se vám zdá spárování dvou dramatických barev, jako je červená a fialová, příliš skličující, vyzkoušejte různé odstíny každé z nich a uvidíte, jak jdou krásně k sobě.

Červená + bílá

Klasika, se kterou to zkrátka nezkazíte. Spárovat totiž jakoukoli barvu s tradiční bílou je sázka na jistotu. I v případě červené.

Červená + zelená

Není to jen typicky vánoční kombinace, vsadit na ni můžete kdykoli během roku. Pokud nevíte, jaká barva se hodí k červené, radíme jednoznačně zelenou. Nebojte se toho!

Červená + oranžová

I tahle dvojice k sobě pasuje, nenechte se zmást. Dva krásně teplé odstíny společně vytvoří velmi zajímavý kontrast, ve kterém zaručeně nezaniknete v davu.