Další

Jak si připravit pohádkovou svatbu? 10 svatebních inspirací

Jak si připravit pohádkovou svatbu? 10 svatebních inspirací

Svatba jako z pohádky byla vaším snem už od dětství. Teď se blíží ono magické datum a vy si najednou nevíte rady. Poradíme vám, co je opravdu důležité a ukážeme vám pár svatebních inspirací. Podívejte se.

1. Šaty pro nevěstu

Svatební šaty vybírejte pečlivě. Prohlížejte a zkoušejte, dokud si nebudete jistá, že jsou to opravdu ony. Pokud chcete svatbu jako z pohádky, zvažte vlečku. Během obřadu vám ji mohou nést malé roztomilé družičky.

2. Šaty pro družičky

Moc hezky vypadá, když mají družičky na svatbě stejné (nebo alespoň do jedné barvy laděné) šaty. Dříve než se pro šaty rozhodnete, zeptejte se kamarádek. Šaty pak ideálně vybírejte společně s nimi.

3. Tiára do vlasů

Chcete-li si připadat jako princezna, sáhněte po korunce do vlasů. Ostatně kdy jindy si vzít tiáru, než ve svůj svatební den.

4. Exotická destinace

Naplánujte si svatbu u moře. Pozvěte pouze rodinu a nejbližší přátelé a vdávejte se na pláži. Výhodou této varianty je, že hned po obřadu mohou začít líbánky. Nemusíte už nic balit a nikam cestovat.

Přírodní dekorace

Pokud vám nesedí hromady tylu, ale přesto byste rády krásnou svatbu, podívejte se na přírodní materiály. Na sezení můžete mít místo židlí balíky slámy pokryté dekou, jako dekorace skvěle poslouží nejrůznější dřevěné kulatiny. Zaměřte se na květiny. Všude jich musí být dostatek.

6. Plátky růží

Nelíbí se vám zvyk házení rýže? Poproste svatební hosty, aby místo rýže házeli plátky růží. Foukat také mohou bubliny.

7. Zaměřte se na detaily

Hosté i vy můžete sedět na obyčejných židlích. Pokud ale chcete svatbu jako z pohádky, je třeba se zaměřit na detaily. Ozdobte nejen svatební stoly, ale i židle.

8. Svatební prsteny

Kde je psáno, že prsteny mají ležet na talířku či polštářku, než si je novomanželé navléknout? Zkuste něco netradičního.

9. Svatební obřad večer

Svatba večer? Proč ne. Místo můžete ozářit spoustou nejrůznějších světýlek. Atmosféra bude nezapomenutelná.

10. Roztomilá zvířátka

Koňské spřežení nebo vypouštění holoubků už na svatbě viděl každý. Co kdyby vám ale parťáky dělali vaši pejskové?