Krása a módaMóda

Jak se obléct do O2 arény: 2 typy událostí a nejlepší rady pro rok 2024

Jak se obléct do O2 arény: 2 typy událostí a nejlepší rady pro rok 2024

Už se nemůžete dočkat nadcházející události, na kterou se těšíte do pražské O2 arény? Souběžně s těšením však přichází také přemýšlení o vhodném oblečení. Proto jsme tady my! Poradíme vám, co si obléct na akci v O2 aréně, abyste se cítili dobře a sebevědomě.

Není událost jako událost

Ze všeho nejdříve se zamyslete nad tím, na jakou událost v O2 aréně se vlastně chystáte. Proč? Pražská O2 aréna je totiž víceúčelová hala, ve které se každý rok pořádá mnoho odlišných událostí. Váš outfit se tedy bude odvíjet od toho, zda se chystáte na koncert popové zpěvačky nebo rappera, dětskou show nebo třeba balet a hokejový zápas.

Běžné hudební vystoupení a show v O2 aréně

Jestliže se chystáte na koncert vašeho oblíbeného zpěváka, zpěvačky nebo kapely, zvolte jakékoliv oblečení, které máte rádi. Vyhněte se pouze příliš odhaleným kouskům (přece jen se jedná o společenskou událost) a nebezpečným předmětům na oblečení, což můžou být opasky s ostny apod. Vyvarovat byste se měli také nápisům, které podporují radikální hnutí nebo například antiseminismus.

Naopak se neostýchejte podpořit umělce vystupující v O2 aréně tričkem s jejich jménem nebo fotkou.

Chystáte se na dětskou show nebo hokejový zápas? Zvolte ležérní outfit dle nálady.

Koncert vážné hudby a balet v O2 aréně

Pokud se těšíte na koncert symfonického orchestru nebo hudebních virtuózů či baletní vystoupení je potřeba zvolit elegantnější a reprezentativnější outfit, nemusíte to však s formálností příliš přehánět, protože se jedná o velkou halu, ve které bude sledovat koncert několik tisíc lidí. Do divadla byste však museli (měli) obléknout smoking a společenské šaty.

A co si tedy obléct?

  • Ženy nic nezkazí společenskými kalhotami a košilí se sakem, elegantní sukní a halenkou nebo ležérními šaty.
  • Muži si mohou obléct plátěné kalhoty s opaskem a košili nebo polo tričko zastrčené dovnitř.

Ať už se chystáte na jakoukoliv akci, nezapomeňte doma úsměv a pozitivní náladu!