Krása a módaMóda

Jak schovat ramínka od podprsenky: Tipy, které vám pomohou

Jak schovat ramínka od podprsenky: Tipy, které vám pomohou

Ramínka od podprsenky mohou být velmi obtěžující, zejména pokud nosíte oblečení s odhalenými rameny nebo zády. Existuje mnoho triků, které vám pomohou skrýt ramínka a cítit se sebevědomě. V tomto článku vám na to přinášíme několik užitečných tipů.

Použijte silikonová ramínka

Silikonová ramínka jsou velmi užitečná pro dámské oblečení s odhalenými rameny nebo zády. Tyto ramínka jsou vyrobená z měkkého silikonového materiálu a snadno se připevňují k podprsence. Silikonová ramínka jsou velmi diskrétní a téměř neviditelná, takže můžete nosit téměř jakýkoli typ oblečení bez obav z viditelných ramínek.

Zvolte podprsenku s křížovými ramínky

Podprsenky s křížovými ramínky jsou skvělou volbou pro dámské oblečení s odkrytými zády. Tyto podprsenky mají ramínka, která se kříží na zádech a jsou tak mnohem méně viditelná než klasická podprsenka. 

Použijte náplasti na bradavky

Náplasti na bradavky jsou dalším užitečným trikem, který vám pomůže skrýt ramínka od podprsenky. Tyto náplasti jsou navrženy tak, aby zakrývaly bradavky a zároveň skrývaly ramínka. Náplasti na bradavky jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech.

Noste správnou velikost podprsenky

Pokud vaše podprsenka neodpovídá vaší velikosti, mohou být ramínka mnohem více viditelná. Pokud máte pocit, že jsou vaše ramínka příliš viditelná, zkontrolujte, zda nosíte správnou velikost podprsenky. Pokud v případě, že nosíte podprsenku s příliš úzkými ramínky, zvažte nákup podprsenky s širšími ramínky. 

Použijte vhodné spodní prádlo

Při výběru spodního prádla si dejte pozor na materiál, z něhož je vyrobeno. Pokud máte oblečení s tenkým nebo průsvitným materiálem, zvolte podprsenku a spodní prádlo, které jsou vyrobené z jemného, hladkého materiálu. 

Jak vidíte, existuje mnoho způsobů, jak skrýt ramínka od podprsenky. Zkuste několik těchto tipů a najděte si ten nejlepší způsob, jak skrýt ramínka od podprsenky pro vaše oblečení.