Další

Jak sbalit Vodnáře: 3 nejdůležitější rady

Jak sbalit Vodnáře: 3 nejdůležitější rady

Ve vašem životě se objevil muž, o kterém si myslíte, že by mohl být tím pravým. Jak se mu dostat pod kůži, pokud je ve znamení Vodnáře?

Vodnář potřebuje dostatek prostoru

Vodnář je silnou osobností, která si zakládá především na svobodě a nezávislosti. Jen obtížně se proto přizpůsobuje a někdy trochu za každou cenu razí vlastní cestu. Je ochoten v mnoha ohledech doslova prorazit hlavou zeď.

Ve znamení Vodnáře se narodila celá řada významných osobností, které do značné míry předběhly svou dobu. Každý příslušník tohoto znamení v sobě do určité míry onoho vizionáře má.

Z toho plynou tři nejdůležitější zásady:

  • nechte svého Vodnáře dýchat
  • nespěchejte se závazky
  • zůstaňte svá a ponechte si svou osobitost

Spolehlivě ho odradíte urputností. Vodnář navíc potřebuje dostatek prostoru pro své přátele a koníčky. Zapomeňte tak na to, že se mu se vší vervou infiltrujete do života a nenecháte ho doslova ani minutu odpočinout. Muž narozený v tomto znamení miluje především stejně individualistickou osobnost, jako je on sám, na strategii ve stylu žárlivé stíhačky rovnou zapomeňte.

A pozor na příliš rychlé snahy ho oficiálně vyvést do společnosti, kde byste chtěla prezentovat s pýchou to, že k sobě patříte. Vidinou nedělního oběda u maminky a schvalování pod drobnohledem všech vašich kamarádek jeho introvertní duši ani trochu nenadchnete.

Ke cti mu lze do jisté míry přiznat, že když se mu něco nelíbí, poznáte to celkem zřetelně: Vodnář si nebere servítky a svou krutou upřímností vás občas může dost vykolejit. Buďte nad věcí.

Když jste ve vztahu s Vodnářem

Zrozenec tohoto znamení umí být velmi okouzlující, mezi lidmi se cítí jako ryba ve vodě a nečiní mu obtíže navazování vztahů. Dlouho mu ale trvá, než si pustí někoho opravdu blízko, ačkoli nosí masku suveréna, uvnitř může být překvapivě zranitelný. Obrňte se proto trpělivostí.

Nemile vás také může překvapit to, že s láskou to zamilovaný Vodnář vlastně moc neumí. Na vášnivou romantiku ho neužije a někdy se může zdát tak trochu jako „studený čumák“, který nedokáže dávat najevo emoce. Za lidi, na kterých mu záleží, by takový muž ve skutečnosti ovšem dýchal.

Dávat najevo vám to ale bude poněkud svérázně: Vodnář upřednostňuje hluboké intelektuální propojení a má rád inteligentní ženy, se kterými si může dobře popovídat. Můžete si tak vedle něj spíš připadat jako jeho nejlepší kamarádka. Ostatně přátelství je pro něj nesmírně cenné.