Další

Jak poznat, že mě kamarád miluje: 5 nejčastějších znaků

Jak poznat, že mě kamarád miluje: 5 nejčastějších znaků

Máte dlouholetého kamaráda nebo kolegu v práci, se kterým máte skvělý vztah, ale v poslední době se začal chovat divně? Máte dokonce podezření, že se do vás možná zamiloval, ale nejste si jistá? Dnes vám pomůžeme rozlousknout, zda se do vás kamarád nezamiloval, stačí si zodpovědět a zhodnotit následující otázky.

  • Řeč těla prozradí vše
  • Ve společnosti více lidí vás vždy vyhledává
  • Zajímá se o vás
  • Ostatní si už také stihli všimnout
  • Nemluvíte spolu o svých jiných partnerech

Řeč těla prozradí vše

Projevem náklonnosti může být to, jak se ve vaší přítomnosti chová. Letmo se vás dotýká? Dívá se na vás jako na svatý obrázek a usmívá se? Nebo objetí trvá déle než jen 5 vteřin a vyhledává ho? Pak je jistá alespoň fyzická náklonnost.

Ve společnosti více lidí vás vždy vyhledává

Máte větší okruh přátel nebo se ocitnete na firemním večírku a váš kamarád nebo kolega vás neustále vyhledává, ačkoliv se může bavit s dalšími deseti lidmi? Pokud ho to k vám podvědomě táhne i v takových situacích, je evidentní snaha o hlubší propojení.

Zajímá se o vás

Pokud se o vás kamarád aktivně zajímá, ať už jde o otázky na vaše volnočasové aktivity, ambice nebo problémy, můžete si být jisti, že jde o více než přátelský nebo kolegiální vztah. Tyto záležitosti jsou totiž otázkami, které pokládá partner, nikoliv kamarád, který se vás bude ptát jen v obecné rovině.

Ostatní si už také stihli všimnout

Objektivní názor okolí je velmi důležitý. Pokud si vás dobírají, že jste pár, protože vás spolu neustále vidí a slyšeli třeba některý váš rozhovor, pak je možné, že je něco, co nevidíte nebo možná nechcete z nějakého důvodu vidět.

Nemluvíte spolu o svých jiných partnerech

Kamarád se ptá na vše ostatní, ale o vašem milostném nebo partnerském životě nechce nic slyšet? Nebo pokud zavedete řeč na toto téma, nijak ho nerozvíjí a hned změní téma? Pak je možná otázkou, zda ho hovory o této problematice nezraňují, protože by se rád viděl na místě jiné osoby vedle vás.