KrásaKrása a módaPleť

Jak použít rozjasňovač: 5 míst, kam jej aplikovat

Jak použít rozjasňovač: 5 míst, kam jej aplikovat

Pokud máte ráda zářivý vzhled, pak byste neměla při líčení zapomínat také na nanesení rozjasňovače. Rozjasňovač můžete použít jak v denním, tak večerním líčení. Kam ale rozjasňovač nanášet, abyste nevypadala jak zářivá disko koule? Dáme vám hned několik tipů a vězte, že celý obličej to není!

  • Oči
  • Obočí
  • Rty
  • Lícní kosti
  • Klíční kosti

Oči

Rozjasňovač naneste do vnitřních koutků oka. Na plochý štětec pro líčení očí naberte trochu produktu, který „poťupkáním“ naneste do vnitřního koutku oka. Aby bylo rozjasnění ještě více dramatické, naneste několik vrstev nebo použijte prsty. Nezapomeňte si ale předtím pořádně umýt ruce, abyste si do oka nezanesla nějakou infekci.

Pro ještě výraznější líčení očí můžete rozjasňovač nanést také na střed pohyblivého víčka oka.

Obočí

Perfektně upravené obočí můžete zvýraznit taktéž rozjasňovačem. V tomto případě by mělo být rozjasnění v místě, kde se obočí láme, směrem ven. Současně by mělo být rozjasňovač aplikován v těsné blízkosti obočí.

Rty

Pokud chcete zvýraznit a opticky zvětšit rty, pak je aplikace rozjasňovače dobrou volbou. Obecně platí, že pokud na některou část obličeje naneste rozjasňovač, tato část vystoupí do popředí. V případě rtů byste měla rozjasňovač nanášet těsně nad horní střední část rtů – do srdíčka. Přidejte rtěnku nebo lesk na rty a uvidíte, jak vaše rty budou nádherné!

Lícní kosti

Dodejte svému obličeji svěží vzhled. Výrazné lícní kosti jsou snem téměř každé ženy, která ví, jak vypadá ideál ženské krásy. Jak už bylo řečeno, rozjasňovač části obličeje zvýrazní. Rozjasňovač se na lícní kosti nejlépe nanáší vějířovitým štětcem. Naneste jej na lícní kosti směrem ke spánkům.

Klíční kosti

Parné léto, opálená pokožka a trochu třpytu na klíční kostech. Naneste rozjasňovače na vystupující části klíčních kostí a zvýrazněte tak své opálení.