Krása a módaMóda

Jak nosit džínovou bundu: 3+1 tip k čemu ji obléknout v roce 2024

Jak nosit džínovou bundu: 3+1 tip k čemu ji obléknout v roce 2024

Džínová bunda je ikona, která je zkrátka nesmrtelná. Každá žena by měla mít ve svém šatníku jednu „džísku“, která se dá nosit opravdu k čemukoli. Kromě džínů stejné barvy ji totiž můžete vzít úplně ke všemu, co skrývá váš šatník. V dnešním článku vám poradíme, jak nosit džínovou bundu. Tenhle ikonický kousek si prostě musíte zamilovat!

Tipy jak nosit džínovou bundu

Je opravdu mnoho možností, jak nosit džínovou bundu. A kdy jindy tenhle kousek vytáhnout ze šatní skříně, nežli právě teď s příchodem jara. Ikonické „džísky“, jak se džínovým bundám mezi lidmi tradičně přezdívá, vypadají skvěle, ať už si je obléknete k čemukoli. Za nás jsou tohle ty nejlepší způsoby, jak nosit džínovou bundu:

  • Tričko + džíny
  • Tunika + legíny
  • Šaty
  • Overal

Oblékněte si džínovou bundu k tričku a džínám

Jen pozor – jak už totiž bylo řečeno, nenoste džínovou bundu a džíny stejné barvy. Je ale dovoleno vzít si třeba modrou džínovou bundu a k ní černé nebo bílé džíny. K tomu tričko a pohodlné botky a skvělý outfit je na světě.

Zkuste tuniku a legíny a navrch „džísku“

Velmi zajímavý look lze vytvořit sladěním delší tuniky, legín a džínové bundy. Je to další oblíbený a pěkný způsob, jak nosit džínovou bundu třeba už teď na jaře, kdy ještě není úplně teplo, ale přesto už si chcete vyrazit v něčem lehčím a stylovém.

Zamilujte si kombinaci džínové bundy a šatů

Jestli jde něco krásně dohromady, pak jsou to šaty a džínová bunda. Tahle dvojice společně vytváří zajímavý kontrast – spojuje totiž romantický prvek v podobě šatů s moderním kouskem v podobě džínové bundy. Na nohy třeba sandálky nebo klidně i tenisky.

Noste s džínovou bundou i overal

Overal si u žen získává na stále větší popularitě, proto jej zahrnujeme do našich tipů, jak nosit džínovou bundu a s čím ji kombinovat. Ani overal totiž není špatný nápad.