Další

Jak na chlapa: 4+1 tip jak sbalit vysněného muže

Jak na chlapa: 4+1 tip jak sbalit vysněného muže

Líbí se vám kolega v práci? Pokukujete po sympatickém sousedovi? Nebo vám padl do oka cizinec, kterého potkáváte při cestě do práce? Tady máte 4+1 tip jak na chlapa. Jak mu učarovat? To se dozvíte v tomto článku!

4+1 tip jak na chlapa. Takhle ho dostanete!

Jak na chlapa? Jak ho zaujmout? Jak ho ulovit pro sebe? To jsou otázky, které se ženám honí hlavou v okamžik, když se jim do hledáčku dostane nějaký pohledný mužský. Nevíte-li si rady, jak sbalit chlapa, který se vám líbí, jste tady správně. Zkuste některý z našich tipů jak na chlapa.

Tip první: usmívejte se

Jakmile máte objekt svého zájmu v na dosah očního kontaktu, věnujte mu pěkný úsměv. Muži neodolají ženám, které se srdečně usmívají, a je to první cesta k tomu, abyste co nevidět tvořili pár. Tu a tam se na svého vysněného sladce usmějte a uvidíte, že se věci dají do pohybu, hodně rychle.

Tip druhý: věnujte mu letmý dotek

Máte-li tu možnost, že se k vyvolenému dostanete tak blízko, abyste se jej mohli třeba během konverzace letmo dotknout, pak toho rozhodně využijte. Když spolu třeba budete mluvit, položte mu během konverzace ruku na rameno, nebo ho jemně pohlaďte po předloktí. Chlapi to milují.

Tip třetí: na nic si nehrajte

Muži mají rádi přirozené ženy. Jedním z našich tipů, jak na chlapa, je proto být maximálně přirozená a svá. Nehrajte si na něco, co nejste, jen abyste stoupli v ceně. Dříve či později bude vaše přetvářka odhalena a nedopadne to dobře.

Tip čtvrtý: buďte tajemná

Chlapi jsou odjakživa lovci. Milují poznávat a odhalovat, proto se jim líbí tajemné ženy, které nemají potřebu hned na sebe prásknout všechna tajemství. Nechte si něco pro sebe a dovolte mu, aby vás postupně poznával.

Tip pátý: nelepte se na něj

Trocha lhostejnosti je to pravé koření a také způsob, jak na chlapa. Jestli se chlapům něco nelíbí, pak jsou to ženy, které se na ně od první chvíle doslova nalepí. Chovejte se k němu mile, usmívejte se, buďte otevřená a náklonná, ale zároveň hned nemluvte o společné budoucnosti.