KrásaKrása a móda

Jak mít husté obočí: 3 nejlepší tipy pro wow efekt!

Jak mít husté obočí: 3 nejlepší tipy pro wow efekt!

Z fotografií na internetu a časopisů v novinových stáncích na nás nejčastěji koukají modelky s hustým obočím, které vypadá famózně. Není proto divu, že po tak hustém a nádherně tvarovaném obočí začneme toužit také. Jak tedy mít husté obočí také a přestat konečně závidět svému mužskému partnerovi jeho chloupky v obočí?

Před spaním používejte ricinový olej

Pořiďte si domů zázrak s názvem ricinový olej. Seženete ho v každé dobré drogerii za pár korun a za pár dnů používání se dočkáte hustšího obočí i růstu nových chloupků na něm. Ricinový olej také dokáže regenerovat pokožku po zhojených jizvách a teplý obklad z něj má zázračné účinky na namožené části těla nebo svalů.

Každý večer před spaním rozetřete trochu ricinového oleje na obočí a jděte spát. Je vhodný také k použití na řasy. Již za pár dnů si všimnete změny a husté obočí na sebe nenechá dlouho čekat! Námi osvědčený je ricinový olej od značky Saloos, který si pořídíte za přibližně 120 Kč a lahvička o objemu 50 ml vám vydrží opravdu dlouho.

Přestaňte obočí upravovat

Častou chybou při dorůstání obočí je neustálá úprava chloupků, které začínají spontánně v oblasti obočí růst. Jakmile se totiž konečně nových chlupů dočkáte, začnou vám vadit, protože překáží v hezkém tvaru. Avšak takovým způsobem hustého obočí nelze dosáhnout.

Pokud opravdu toužíte po hustém obočí, zatněte zuby a přestaňte své stávající obočí upravovat, trhat a zkracovat. Za pár dnů se chloupky ustálí a před vámi se objeví husté obočí, které následně upravíte celé najednou.

Využijte osvědčené techniky vláskování obočí

A nakonec tip pro netrpělivé dámy. Pokud se vám nechce čekat, než obočí doroste nebo vás děsí představa každodenního nanášení ricinového oleje, využijte technologických pokroků v oblasti kosmetiky a podstupte jednoduché a bezbolestné vláskování. Efekt hustého obočí zaručen!