Recenze

Zeštíhlující krém: recenze 2 nejlepších produktů podle zákazníků

Zeštíhlující krém: recenze 2 nejlepších produktů podle zákazníků

Krémů zpevňující pokožku a slibující zeštíhlení alespoň o pár centimetrů je na trhu s kosmetikou mnoho. Vybrali jsme pro vás tři zeštíhlující krémy, které mají nejlepší recenze, abyste si mohli pořídit ten pravý pro vás na první dobrou.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D

Jak už název tohoto krému vypovídá, slibuje extrémní zeštíhlující efekt. Tento bio-liposukce stimulátor spalování tuků 250 ml koupíte za přibližně 150 Kč. A recenze?

Zatím používám velmi krátkou chvílí, ale všimla jsem si, že krém se dobře roztírá a pomáhá odstranit celulitidu, jemně pálí těsně po aplikaci, ale navíc cvičím. Po týdnu je pokožka hladká. Zatím spokojenost.

Ověřený zákazník, Heuréka

Snad funguje, avšak důležitá je pravidelnost, pohyb a snížit energetický výdej, protože jen tak samo od sebe bohužel nic nefunguje…

Ověřený zákazník, Heuréka

Dermacol Slim my body 

Tento zeštíhlující krém od značky Dermacol se běžně umisťuje na první příčce mezi top produkty na redukci centimetrů navíc na těle. Zeštíhlující remodelační gel balení 150 ml zakoupíte přibližně za 145 Kč. Podívejte se na recenze:

Slibované účinky tohoto krému od Dermacolu jsou opravdu odpovídající, používám tento produkt již mnoho mnoho let a fakticky zeštíhluje potřebné partie těla, má také velmi dobrou konzistenci, dobře se vstřebá, netvoří film,je bez parfemace a dráždivých látek a rovněž obal je hezký a praktický zároveň. S tímto přípravkem jsem velice spokojená, a proto si ho kupuji stále opakovaně. Velice ho doporučuji všem ženám, které si chtějí zeštíhlit například svá stehna, mně se to opravdu osvědčilo a díky tomuto krému také podařilo… Značka Dermacol je prostě top.

Ověřený zákazník, Heuréka

Přidejte také cvičení

Jestliže začnete používat zeštíhlující krémy, nečekejte zázraky ihned na počkání a připojte k péči o sebe sama také cvičení i vhodnou stravu.