Horoskopy

Jak lžou jednotlivá znamení: 3 nejprolhanější v roce 2024

Jak lžou jednotlivá znamení: 3 nejprolhanější v roce 2024

Vždy vás zajímalo, jaké znamení je záludné a dokáže lhát tak, že to ani nepoznáte? Nyní vám představíme, jaké lži mají jednotlivá znamení. Mezi machry řadíme:

  • Blíženec
  • Štír
  • Váhy

Nenápadní Berani, dominantní Býk, 2 tváře Blížence

Beran nepatří mezi milovníky lhaní. Pokud se dostanou nečekaně do problému, zalžou, aby si pomohli. Navíc Berani neumí skrývat lež a většinou je prokouknete. Býci často používají emocionální lži, ale většinou jde o malé lži, které druhé nesměrují tam, kam Býk potřebuje. Blíženci slibují něco, co nemohou splnit. Přísahají, že se to už nikdy nestane. To je samozřejmě další lež. Vymýšlejí si různé detaily, jen aby jejich příběh upoutal pozornost.

Loajální Rak, neostýchavý Lev, klidná Panna

Loajální Rak lže často o svých pocitech. Lhaním je jedním ze způsobů, jak předstírat blízkým, že je vše v pořádku. Lvi jsou rádi středem pozornosti. Z tohoto důvodu příběh, který vypráví je zpočátku založen na pravdě, ale ke konci se neostýchá lhát. Panna celkově lež nesnáší jak u sebe, tak u ostatních. Než se rozhodnou lhát, zváží všechna pro a proti.

Bystré Váhy, záludný štír, přátelský Střelec

Váhy nepřibarvují svůj příběh, což znamená, že nepoznáte, jestli mluví pravdu nebo nikoliv. Jejich lži mají reálný základ a jsou velice promyšlené. Štíři milují hru, zanalyzují terén včetně člověk a poté vymyslí velice uvěřitelnou lež. Dokážou lhát s kamennou tváří. Přátelsky založení Střelci se snaží lhaní vyhýbat jen co to jde. Lež používá v případě, kdy to považuje za vhodné a chce tím někomu pomoci.

Nedůvěřivý Kozoroh, tajemný vodnář, citlivé Ryby

Kozoroh nenávidí lhaní. Jsou velice nedůvěřiví a často se stává, že někoho obviňují ze lži. Když se rozhodne, tak je to většinou o tom, že si neřekne o pomoc. Vodnář umí lež podat velice skvěle, že jim každý věří. Rádi lžou o svých emocích a zraněních. Nechávají si to skryté v sobě. Ryby těžce nesou, když jim někdo lže, snaží se tomu samy vyhýbat. Sem tak se ke lhaní uchýlí, ale jsou z toho rozhozeni.