Horoskopy

Jak jednotlivá znamení vnímají nevěru? Tato 3 vám nikdy neodpustí

Jak jednotlivá znamení vnímají nevěru? Tato 3 vám nikdy neodpustí

Pokud podvedete Berana, utrpí tím především jeho ego. Blížence se nevěra nemusí dotknout vůbec, zato Rakům velmi ublíží. Panny neví, jak s nevěrou partnera naložit, ale Váhy ji zpravidla ustojí. Střelci se dokážou nad těžkou situaci povznést, Kozorozi se stáhnou do sebe a Vodnáři vám už nikdy nevezmou telefon. Nekonfliktní Ryby nejspíš vůbec nezareagují. Víme, jak jednotlivá znamení vnímají nevěru. Která ji prožívají nejhůře?

Býk

Býci patří ke znamení zvěrokruhu, pro které je důvěra ve vztahu naprosto klíčová. Nevěří snadno a trvá dlouho, než se odváží pustit si někoho k tělu. Pokud jejich důvěru jednou zklamete, už nikdy nebude váš vztah jako dřív. Platí to v profesním vztahu, na přátelské úrovni i v partnerství. Nevěra u Býků brnká na citlivou strunu, a proto mohou reagovat ještě silněji než jiní. Stačí jim i psaní nebo flirtování s někým cizím a už chtějí ze vztahu, který vnímají jako porušený, pryč.

Lev

Lev sice není tak citlivý jako jiní a mnoho zrad přejde bez povšimnutí. Nevěra se ale dotýká jejich pýchy, ješitnosti a hrdosti. Kladou si otázku, proč někomu nestačí, když sami sebe vnímají jako dokonalé. V případě nevěry tak s jejich vyhlášenou velkorysostí pro jistotu nepočítejte. Nejen, že váš pošramocený vztah obratem ukončí, dost možná vám ale udělají rovnou i peklo ze života. Dokážou se pomstít a pokud jim budete stát za to, jejich odveta vás rozhodně nemine.

Štír

Také Štíři patří mezi znamení, která se ráda mstí partnerovi za jeho nevěru. Jsou vášniví a v milostném vztahu se s nimi rozhodně nebudete nudit. Pokud ale i přesto hledáte náruč jinde, se zlou se potážete. Jakmile totiž Štír zjistí, že jste mu zahnuli, bude sršet zlostí. Možná vám oplatí stejnou mincí, možná vás rovnou pošle tam, odkud jste přišli. Jedno je však jisté. Na dlouhou dobu opět ztratí víru v druhé a bude své city chránit před další újmou.

Teď už víte, jak jednotlivá znamení vnímají nevěru. Co myslíte, sedí to?