Horoskopy

Hudební nástroj podle znamení: na který nástroj se naučit hrát?

Hudební nástroj podle znamení: na který nástroj se naučit hrát?

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se chtěli naučit hrát na hudební nástroj, ale dokázali jste si vybrat, který hudební nástroj bude pro vás nejvhodnější? Zkuste se naučit hrát na nástroj podle vašeho znamení horoskopu. Ke každému se podle vlastností hodí jiné, tak se najděte!

Beran

Ambicióznost a odvážnost beranů se skvěle hodí k trumpetě. Tento hudební nástroj je velmi živý a hlasitý stejně jako beran. Stejně tak je celkem výzva na trumpetu hrát alespoň obstojně.

Býk

Býci touží po bohatství a milují klasické hodnoty. Vhodným nástrojem je tedy drahé piano s klasickým vzhledem, které dodává teplo jejich domovu.

Blíženci

Blíženci jsou rozpolcené osobnosti. To se může skvěle projevit na bubnech, kdy jedna ruka hraje odlišný rytmus a druhá také. Každá z osobností blíženců najde ve hře uspokojení.

Rak

Emocionálně založeni raci rádi předají svou emoci také posluchačům. Pro prezentaci jejich emocí jsou vhodné smyčcové nástroje, zejména violoncello.

Lev

Lev, který miluje pozornost určitě ocení, když bude moci vytáhnout kytaru při každém setkání s přáteli. Hlavně se předvést!

Panna

Dokonalost a preciznost osob narozených ve znamení panny se skvěle projeví na hraní housle. Je to totiž jeden z nejtěžších nástrojů vůbec.

Váhy

Přátelská povaha a společenskost vah jde skvěle ruku v ruce s nástrojem, který má také veselý zvuk. Nemůže jím byt nic jiného než fagot.

Štír

Energie, kterou vyzařuje štír na své okolí se perfektně hodí ke hře na elektrickou kytaru.

Střelec

Dobrodružná povaha a optimismus jde skvěle k ukulele, které nemá žádné hranice, pokud jde o styl hry.

Kozoroh

Basová kytara udává rytmus. Kozorozi jsou oddanými pracanty a rádi budou ostatní bavit rytmy do tance.

Vodnář

Vodnáři rádi vyjádří emoci, ale jiným způsobem než Raci. Melodie saxofonu je skvělé právě pro vyjádření emocí.

Ryby

Ačkoliv jsou ryby kreativní, v žádném případě neusilují o pozornost ostatních. Spokojí se tedy jako doprovod něčeho většího, a to hrou na pozoun.