Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 12.7.2023. Pannám nevychází plány, Vodnář by měl problémy řešit raději jindy

Horoskop na dnešek – středa 12.7.2023. Pannám nevychází plány, Vodnář by měl problémy řešit raději jindy

Beran

Dnes se můžete trochu posunout, když pustíte z řetězu svou kreativní stránku. Ta vám může otevřít neuvěřitelné zdroje. Vaše šťastná čísla jsou 1, 5, 7. Vnitřní klid můžete získat meditací nebo dlouhou procházkou. Jste náchylní k infekcím, začněte tedy užívat bylinky, které mohou posílit imunitní systém, jako je echinacea. Nápady přichází, když je nejméně čekáte. Mějte připravenou tužku a papír, abyste si je mohli poznačit. Je třeba postarat se o finance.

Býk

Královská modrá je barva, která vám může přinést štěstí. Obecně pro vás ale platí, že lépe vám bude o samotě, než ve společnosti jiných lidí. Vaše komunikační dovednosti jsou totiž dnes vypnuté. Dávejte si pozor na to, co říkáte, protože vaše slova mohou napáchat více škody, než užitku. Hrozí vám zvýšená hladina stresu, od kterého si můžete pomoci cvičením. Tanec vám může pomoci doplnit chybějící energii. V zaměstnání můžete mít pocit, že zaostáváte. S postupem času ale nové technologie zvládnete i vy.

Blíženci

Trochu více štěstí vám může přinést sytě růžová barva a čísla 6, 7, 8. Máte vysoké požadavky na lidi kolem sebe, což může způsobit to, že jste s nimi nespokojení. S kritikou to dnes raději nepřehánějte. Budete váhat, jestli máte jednat nebo zůstat pasivní. Jste přecitlivělí, což může znamenat, že si některé věci berete příliš osobně. Na druhou stranu ale pociťujete nadmíru sebevědomí, a to vám může pomoci v zaměstnání.

Rak

Pro větší štěstí si dnes oblečte něco meruňkové barvy. Následujte své instinkty, které by vám mohly otevřít dveře k nečekaným událostem. Všechny problémy, které se vám dnes postaví do cesty, odstraníte prostřednictví svého soustředění a odhodlání. To, co dnes uděláte, může mít dopad v budoucnosti. Problémy s koncentrací je možné odstranit prostřednictvím jednoduchého cvičení. Jste velmi dobří v komunikaci, takže toho využijte v osobním i profesním životě.

Lev

Můžete trpět na citlivý žaludek. Dejte si tedy pozor na to, co jíte. Vhodná je vařená či čerstvá zelenina. Heřmánkový nebo mátový čaj mohou pomoci zmírnit žaludeční obtíže. V zaměstnání se vyplatí věnovat kolektivním úkolům, protože jste na tom velmi dobře po komunikační stránce. Umíte se velmi dobře a přesně vyjádřit. Toto prostředí může být velmi inspirativní pro všechny. Je možné, že si uvědomíte, že nejste spokojeni s dosavadním životem. V tom případě bude nutná změna.

Panna

Vaše plány dnes nemusí vyjít. A co víc: očekávejte mnoha překvapení. Některá budou příjemná, jiná už méně. Díky své optimistické náladě se ale nenecháte srazit a s úsměvem dojdete až na konec dne. Možná toužíte po tom, být středem pozornosti. Nesnažte se ale zbytečně řečnit ani nikomu vnucovat své názory. Nebudete dobří ani v diskuzích, takže i jim se vyhněte. V zaměstnání pracujte raději sami než v týmu. Úkol zvládnete mnohem rychleji a s lepšími výsledky.

Váhy

Své rozjitřené emoce můžete zklidnit tak, že strávíte nějaký čas sami se sebou. Zaměřte se na činnosti, které máte rádi. Nenechte, aby problémy ostatních lidí ovlivnili váš domov. Problémy, které se vás netýkají dnes raději neřešte. Máte dost svých vlastních. Je ideální čas vyzkoušet nové věci a nové způsoby metody práce. Naslouchejte své kreativitě a nemůže se stát nic špatného. Pokud jste dlouho mimo svůj rodný domov, je načase vrátit se ke svým kořenům. Může vám to přinést spoustu krásných vzpomínek a radosti.

Štír

Tyrkysová barva a čísla 7, 8 vám mohou dnes přinést štěstí. Nečekané okolnosti vás mohou stát příliš. Můžete přijít o vedoucí pozici v zaměstnání nebo také rozchodu v milostném životě. S problémy dnes nebojujte, spíše je přijměte. Jakákoli aktivita by byla špatně pochopena a nadělala by více škody, než užitku. Pokud vás nastalá změna trápí a chcete ji změnit, nechte to na zítřek. Nyní jenom sbírejte síly na boj, který vás čeká. Abyste totiž situaci napravili, bude vás to stát hodně úsilí.

Střelec

Zlatá barva a čísla 2, 3, 7 vám mohou přinést štěstí. Zkuste zaujmout nový přístup ke všemu, co děláte. Možná se vám podaří najít způsob, jak si každodenní činnosti zjednodušit. Hrozí vám bolesti zad, krku a hlavy. Pokud budete více pít a zaměříte se na lehký strečink, můžete se jim vyhnout. Vyplatí se navštěvovat lekce jógy. Nápad, který jste měli minulý týden, můžete nyní aplikovat. Budete schopni využít jakoukoli příležitost. Mějte ale oči otevřené.

Kozoroh

Je načase zamyslet se nad svým životem. Možná je důvodem vaší nespokojenosti nesoulad s partnerem. V tomto případě bude nejlepší, když se vaše cesty rozejdou. Zaměřte se na dostatek hydratace, jinak vám mohou hrozit bolesti hlavy. Dopřejte si čistou vodu a nápoje s čerstvým ovocem a zeleninou. V zaměstnání se nesnažte prosazovat své nápady. Nejde o to, že by nebyly dobré, ale o to, že dnes nemáte dobré přesvědčovací schopnosti.

Vodnář

Zadaní Vodnáři by měli být velmi opatrní na to, co svému partnerovi řeknou. Je možné, že nebudete správně pochopeni. Není-li třeba řešit nějaký problém urgentně, raději jej odložte. Dnes běžte raději s proudem a nesnažte se vyčnívat. Po zdravotní stránce můžete zaznamenat mírné zlepšení. Přesto se snažte i nadále jíst zdravě. V zaměstnání se nebojte nových technologií, usnadní vám život. Jen je třeba se s nimi naučit pracovat. Dnes budete muset učinit několik důležitých rozhodnutí.

Ryby

Po emoční stránce jste na tom dobře, těšíte se emoční stabilitě. Proto je vhodný čas projednat se svým partnerem to, co vám vadí. Umíte přesně vyjádřit své myšlenky, což se vám bude hodit také v profesním životě. Nenechte se rozptylovat emocemi jiných lidí, buďte trpěliví a snažte se jednat v klidu. Navíc máte schopnost vidět věci z jiné perspektivy. Je možné, že díky tomu změníte své cíle a plány do budoucna.