Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 3.6.2023. Ryby hledají problémy, kde nejsou, a Lvi umí urovnat spory

Horoskop na dnešek – sobota 3.6.2023. Ryby hledají problémy, kde nejsou, a Lvi umí urovnat spory

Beran

Vaše myšlenky jsou den ode dne jasnější. Máte pocit, že se musíte postarat o své blízké. Není to ale dobrý nápad, protože soustředit byste se teď měli především sami na sebe. To vy jste tím, kdo potřebuje trochu dodat energie. Nemusí to být prostřednictvím ostatních, někdy postačí prostě se zastavit a relaxovat. Možná, že budete muset opustit některé ze svých myšlenek, abyste si zachovali dostatek energie.

Býk

Pociťujete touhu prosadit se za každou cenu. Měli byste si ale dát pozor na pusu. Vaše slova mohou ublížit, být špatně pochopena nebo se prostě odtočit proti vám. Nemusíte vyhovět každému požadavku od svého okolí. Užijte si klid a pohodu, kterou tolik potřebujete, a to bez pocitu viny. Svou energii nasměrujte pouze na důležité úkoly.

Blíženci

Řiďte se svou intuicí, protože dnešek je den, kdy se na ni můžete stoprocentně spolehnout. Je ideální čas na dietu nebo alespoň radikální změnu ve stravování. Zařaďte zdravé produkty. Začněte pracovat na svých cílech, nestavte si je pouze v mysli. K dobrému zdravotnímu stavu prospěje také fyzická aktivita. Zkuste si vybrat tu, která by vás mohla bavit dlouhodobě. Protože dnes nehrozí žádný úraz, můžete volit i náročnější aktivity.

Rak

Váš den se ponese ve znamení pozitivní nálady. Můžete se pokusit o změnu záležitosti, protože vaše dobré založení vám pomůže je prosadit. Bude obtížné říci vám „ne“. Své činy ale hodnotíte příliš kriticky. Nebuďte na sebe tak tvrdí. Je možné, že si budete muset sáhnout do rezerv. Abyste dosáhli dohody v pracovních záležitostech, budete muset udělat určité ústupky. Nebudou vás ale mrzet a dohoda bude tolik přínosná!

Lev

Předtím, než se rozhodnete, ověřte si své informace z různých zdrojů. Mohlo by vám to způsobit nepříjemnosti v budoucnu. Máte chuť pustit se do všeho rychle a po hlavě. Je ale důležité, abyste dělali věci pořádně. Nesnažte se udělat co nejvíce věcí najednou, ale zvládejte jednotlivé úkoly postupně. Zaměřte se na detaily. Ve vztazích fungujete jako mediátor – chápete, o co která strana usiluje a daří se vám urovnat spory.

Panna

Hloupé argumenty hoďte za hlavu a zaměřte se na činy. Přitahujete nežádoucí osoby, které vám mohou uškodit. Udělejte všechno pro to, abyste se jim vyhnuli. Odpoledne přijde lepší nálada, kterou si můžete pomoci udržet prostřednictvím dobrých přátel. Obklopte se těmi nejvíce upřímnými a stravte s nimi uvolněné odpoledne. Dobijete si tak baterky.

Váhy

Právě dnes můžete získat celou řadu cenných kontaktů. Neváhejte se s nimi domluvit. Pokud budete uzavírat důležité dohody, zaměřte se na detaily. Abyste dosáhli svých cílů, bude zapotřebí zbavit se starých myšlenek. Uvolníte tak prostor pro nové nápady, které budou kreativní a funkční. Vaše spontánnost bude mluvit za vás.

Štír

Dnes jste velmi optimističtí. Proto jste oblíbení ve společnosti a ostatní vás považují za duši party. Je těžké obhájit před ostatními své chyby nebo nedostatky. Dnes se o to raději ani nesnažte. Vaše energie je na dobré úrovni, abyste ale zvládali své úkoly, potřebujete k tomu určitý čas. Ostatní mohou mít pocit, že nestíháte jejich tempu, přitom jste jenom pečliví. Nenechte se jimi ovlivnit a pracujte podle sebe. Pokud chcete zapomenout na své starosti, věnujte se druhým.

Střelec

Nadcházející změny vám otevřou obzory. Stále jedete ve velmi rychlém tempu a nedopřáváte si odpočinku. Měli byste zpomalit, než se to projeví na vašem duševním zdraví. Pokud chcete relaxovat, je vhodné věnovat se umění. Účel světí prostředky – toto rčení vezmete za své. Půjdete si za svými zájmy. I když budou vaše metody poněkud tvrdé, naštěstí jimi nikomu neublížíte.

Kozoroh

Zachováváte si optimistickou náladu, díky čemuž jste velmi oblíbení ve společnosti. Využijte této situace k prosazení svých zájmů. Může být pro vás velmi obtížné s ostatními udržet krok, protože už vám dochází energie. Budete muset najít nějakou činnost, která vám pomůže v relaxaci. Měli byste upřednostnit pobyt na čerstvém vzduchu. Ideální bude procházka v lese nebo v přírodě.

Vodnář

Dnes jste v odlehčené náladě a máte pocit, že žádná překážka pro vás není moc velká. Všechno snadno zvládnete. Máte pocit, že vás někdo obtěžuje. Pokud začínáte k této osobě pociťovat averzi, je načase si promluvit. Vyhlaste příměří. Zaměřte se na kreativní činnosti, dneska se v nich najdete a relaxujete. Nebojte se přijmout rady ze svého okolí.

Ryby

Budete velmi dobří v záležitostech administrativních, právních i úředních. Využijte toho a zařiďte si cokoli, co do této oblasti spadá. Ostatní po vás chtějí pomoct. Předtím, než jim cokoli slíbíte, se ujistěte, že na zadanou práci stačíte. Je čas myslet sami na sebe. Pokud se budete příliš soustředit na detaily, můžete začít vidět překážky tam, kde nejsou.