Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 17.6.2023. Panny může být osamělá, Kozoroh není s ničím spokojen

Horoskop na dnešek – sobota 17.6.2023. Panny může být osamělá, Kozoroh není s ničím spokojen

Beran

Nejlépe se dnes budete cítit ve společnosti. Může jít o společnost přátel, ale protože dnes toužíte po něčem novém, můžete zavítat do společnosti cizích lidí. Je načase postarat se také o svůj vztah, protože váš partner si může připadat opomíjený. A má pravdu. Zanedbávali jste jej až příliš dlouho, a to je třeba napravit. Je načase napravit své stravovací návyky. Jezte pravidelně a zdravě! Nestůjte na místě, ale snažte se posunout vpřed.

Býk

Dnes od vás nikdo nemůže nic očekávat. Jednoduše se vám nechce, ale to je v pořádku. Každý má právo někdy zvolnit. Nezačínejte věci, pokud je nemůžete dokončit! Snažte se pročistit si mysl, protože vám to přinese klid v duši. Uvnitř cítíte podráždění, protože toho na vás bylo moc a partner vám nepodal pomocnou ruku. Přesto navenek vyzařujete svou osobitou energii. Nezaměřujte se na problémy jiných, ale sami na sebe. Nejste snadno ovlivnitelní.

Blíženci

Čekají vás setkání s lidmi, které jste ještě nikdy neviděli. Rozhodně buďte přátelští, protože se vám tyto nové známosti mohou vyplatit. Otevřou se vám mnohé příležitosti. Vaše hlava je plná myšlenek, takže je zapotřebí trochu zvolnit a dopřát si relaxaci. Nové nápady vás nabíjí energií a nejradši byste se hned pustili do jejich realizace. Nesnažte se ale jít na to příliš rychle, vše si pořádně rozmyslete, než se do něčeho pustíte.

Rak

Pokud nezvládáte situaci, nebojte se požádat o pomoc. I když vy sami sílu nemáte, ostatní vám mohou pomoci rozptýlit obavy a překonat problémy, ať už činem nebo slovem. Máte kolem sebe partu dobrých lidí, čehož si važte. Nezanedbávejte své zdraví, protože vám hrozí potíže. Zaměřte se zejména na posílení zdraví vašich kostí. Ve vašem okolí se může vyskytnout osoba, která se vám snaží vlichotit pro svůj vlastní prospěch.

Lev

Budete mít pocit, že se záležitosti kolem vás točí obrovskou rychlostí. Naštěstí toto tempo zvládáte, i když s vypětím sil. Můžete být se sebou spokojeni, protože výsledky, které po vás zůstávají, stojí za to. Je vhodné udělat něco pro zdraví. Ideální je věnovat se nějakému sportu. Dnes máte chuť užívat si života na sto procent a možná ještě více. Nic vám nestojí v cestě, tak směle do toho!

Panna

Díky své tvrdohlavé povaze se můžete ocitnout v izolaci od ostatních. Někdy je lepší nestát si na svém za každou cenu, ale vcítit se do situace ostatních. Pokusíte-li se jim porozumět, otevře se vám spousta nových možností. Nebuďte podezřívaví, ne všichni lidé se vám snaží uškodit. Se sportem či jinou fyzickou aktivitou to dnes příliš nepřehánějte, protože vám hrozí úrazy svalů a šlach. Zůstaňte věrní svým zásadám.

Váhy

Nezdržujte se zbytečnostmi a věnujte se událostem, které jsou zásadní. Lpění na detailech může znamenat nadměrnou ztrátu energie. V zaměstnání zkuste vymyslet novou metodu plnění svých pracovních povinností, může to přinést ovoce. Šetřit energií můžete tak, že se budete věnovat svým záležitostem a nebudete se vměšovat do konfliktů ostatních. Je to těžké, protože kolem vás se toho tolik děje! Dnes vás čekají velmi silné emoce. Snažte se o to, abyste jimi neublížili svému okolí.

Štír

Při jednání s ostatními víte, na koho platí cukr a na koho bič. Je tedy vhodné pustit se do plnění i náročnějších pracovních úkolů, protože dnes odvedete velký kus práce. Neopouští vás optimismus, kterým dokážete nadchnout ostatní tak, že vám budou chtít splnit každé přání. Buďte opatrní s tím, jak zacházíte se svou energií. Vložte svou energii zejména do komunikace s ostatními.

Střelec

Máte šanci pomoci ostatním, což je něco, co skutečně potřebujete. Budete se díky tomu cítit velice dobře a užitečně. Navíc se můžete spolehnout na náklonnost svých blízkých. Jste tolik motivováni, že máte pocit, že věci kolem vás jdou příliš pomalu. Díky tomu jste ve stresu. Vyplatí se ale tomuto tempu přizpůsobit a zpomalit. Naštěstí se některé problémy vyřeší samy tím, že se objeví nové okolnosti.

Kozoroh

Dnes nebudete s ničím spokojeni. A to ani sami se sebou. Máte pocit, že všichni nepracují tak, jak by mohli, kdy se trochu více snažili. Nechte si tyto pocity pro sebe, protože by vám to mohlo spíše uškodit. Svou netrpělivost budete umět ovládat jen stěží. Vaše energetické hladiny jsou stabilní, ale přesto se snažte je spíše šetřit než naopak. Čeká na vás radikální rozhodnutí. Ustupujte jenom tolik, abyste zůstali věrni svým zásadám.

Vodnář

Kolem vás panuje harmonie a veselá nálada. Je radost být ve vaší společnosti! A vaše okolí se bude činit, abyste s nimi byli spokojení a neopouštěli je. Dnešní den pro vás bude velice dobrý a budete se cítit v pohodě. Vaše fyzická forma je na vrcholu, ale přesto nepolevujte a dál se věnujte zdravé stravě a cvičení. Omezte sladkosti. Budete dobří v hájení svých zájmů, takže pokud po něčem toužíte, právě dnes je chvíle toto téma otevřít.

Ryby

Jednáte spíše impulzivně, což by vás mohlo přivést do konfliktu. Snažte se vyjadřovat tak, abyste nikoho neurazili a buďte taktní. Dnes pro vás žádná překážka nebude dost velká, protože máte spoustu energie. A navíc se vám daří vypořádat se vším, co se vám dnes přihodí. V zaměstnání jste na vrcholu a pracujete efektivně. Vaše trpělivost vám bude docházet, ale snažte se udržet emoce na uzdě. Nesuďte ostatní lidi, dokud nejste plně informování.