Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 10.7.2023. Býk by se neměl rozhodovat pod tlakem, Kozoroh může potkat toho pravého

Horoskop na dnešek – pondělí 10.7.2023. Býk by se neměl rozhodovat pod tlakem, Kozoroh může potkat toho pravého

Beran

Je třeba vyřešit důležité události. Aby se vám to podařilo, je zapotřebí být aktivní. Jste velmi efektivní a produktivní, čehož si může všimnout i váš zaměstnavatel. Nepolevujte v tvrdé práci a budete odměněni. Je třeba najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Věnujte se záležitostem, které vás baví a nezapomínejte na své nejbližší! Je možné, že právě teď vás hodně potřebují. Až se rozhodnete nad důležitou událostí, pocítíte vlnu optimismu

Býk

Čeká vás spousta přemýšlení a rozhodování. Předtím, než učiníte důležitá rozhodnutí, bude zapotřebí dlouho přemýšlet. Zůstaňte v klidu a rozhodnete se správně. Snažte se nedbat na názory ostatních. Rozhodněte se podle sebe. Zažíváte teď harmonické období, tak si toho užívejte. Chybí vám už jen trochu pohybu. Můžete se začít věnovat sportu, který vás dlouho přitahoval. Utřiďte si své myšlenky.

Blíženci

Problém, který před vámi dlouho ležel, se nyní objeví v plné síle. Protože jste pozitivně naladění a přitom realističtí, zvládnete jej odstranit. Díky tomu si můžete zařadit do svého plánu do budoucna sen, kterého jste se už dávno vzdali. Je nyní blíž, než jste si kdy mysleli. Protože se nedokážete soustředit, bude vhodné vzít si dnes dovolenou a zůstat chvíli jen sami se svými myšlenkami.

Rak

Přemýšlejte nad svými činy a jednejte s rozmyslem. Jakékoli impulzivní akce mohou přinést velmi špatné výsledky. Než se rozhodnete, zvažte všechna pro a proti. Zbytečně se nenechávejte unést. Emocionálně jste vyrovnaní, což přitahuje ostatní lidi. Dokážete se dobře vyjadřovat a jste zábavní. Díky tomu budete dnes středem pozornosti. Užijte si relaxaci a pozvěte své nejbližší přátele na skleničku. Nudit se rozhodně nebudete.

Kluk

Lev

Vaše veselá a optimistická nálada je nakažlivá! Proto vás společnost vyhledává. Na jednu stranu je vám příjemné, že jste středem pozornosti, na stranu druhou ale toužíte mít čas jen sami pro sebe. Pokud toužíte po pracovním postupu, je načase promluvit si se svým nadřízeným. Dnes nebudete příliš efektivní, protože se nedokážete soustředit. Nejde ale o nic vážného, protože ani v zaměstnání se neděje nic, co by vyžadovalo kreativitu nebo plné soustředění.

Panna

Optimistická nálada neustále roste a přímo z vás vyzařuje. Užijte si tuto chvíli, kdy dokážete chmurné obličeje ostatních proměnit ve velký úsměv. Kolem vás vládne pohoda a harmonie. Jste uvolnění a umíte se na problémy dívat z té dobré stránky. Ujistěte se, že na sebe nejste příliš tvrdí. Energie máte na rozdávání, vyplatí se věnovat ji ostatním. Pomáhejte těm, kteří to potřebují a nečekejte nic na oplátku.

Váhy

Jste velmi flexibilní, takže vás nedokáže zaskočit žádná situace. Vzhledem k tomu, že dnes máte skvělou náladu, můžete se těšit na úspěšný den! Váš vnitřní klid se šíří do okolí. Jste sebevědomí a přitom soustředění, což slibuje velkou výkonnost v práci. Nebojte se také odpočívat, protože vaše energetické hladiny na tom nejsou nejlépe. Máte schopnost vidět chyby ostatních lidí, ale raději jim to nedávejte najevo.

Štír

Můžete vypadat trochu sebestředně. Je to způsobeno tím, že jste zaměření sami na sebe a své problémy. Ostatní příliš neposloucháte. Nemyslíte to špatně, prostě jen nemáte energii zabývat se problémy ostatních. Později je pozvěte na skleničku a situaci jim vysvětlete. Je načase zpomalit. Vaše tvrdá práce může nyní přinést ovoce. Nepolevujte, protože váš cíl je nadosah. Stačí vytrvat!

Dívka

Střelec

Snažíte se užívat si život plnými doušky. Ačkoli se snažíte mít otevřená zadní vrátka, dneska se nemusíte obávat vedlejších účinků. Zhluboka se nadechněte a jděte do toho. Možná budete potřebovat dosáhnout vnitřního klidu. Díky tomu budete schopni reorganizovat svůj život. Stanovte si nové cíle a začněte na jejich realizaci. Jste klidní, což prospívá také lidem ve vašem okolí.

Kozoroh

Jste optimističtí a přístupní změnám. Díky tomu můžete poznat opravdu zajímavou osobu, která se ukáže být vaší spřízněnou duší. Změny vezměte jako příležitost posunout se vpřed. Jste v dobré fyzické formě. Aby to tak zůstalo, je dobré zaměřit se na zdravý jídelníček a dostatek pohybu. Začněte s dlouhými procházkami v přírodě, mohou vám pomoci dosáhnout duševního klidu. Díky tomu můžete dosáhnout dobití energie.

Vodnář

Nemusíte se snažit o to, aby vás měli rádi všichni. Chovejte se tak, jak je pro vás přirozené, aniž byste se snažili někomu zalíbit. Ve vašem okolí zůstane jen několik lidí, kteří vás mají rádi takového, jací skutečně jste. Výhoda spočívá v tom, že se před nimi nemusíte přetvařovat. Vaše sebevědomí roste, a to je dobře. Díky tomu, že umíte vyjádřit své myšlenky, dostanete se z každé trapné situace.

Ryby

Budete říkat přesně to, co vás napadne. To, že nemáte žádný filtr, vám může přinést celou řadu problémů. Na druhé straně ale můžete získat i celou řadu příznivců. Stále ještě existují lidé, kteří upřímnost ocení. Můžete díky tomu získat i velmi vášnivé spojení s někým, kdo vás dříve příliš nepřitahoval. Jste v dobré fyzické kondici. Dávejte si pozor, abyste se nepřejedli. Osobní rozhovory jsou dnes velmi snadné.