Horoskopy

Horoskop na dnešek – pátek 16.6.2023. Lev má hlavu v oblacích a Štíry čeká dobrý den

Horoskop na dnešek – pátek 16.6.2023. Lev má hlavu v oblacích a Štíry čeká dobrý den

Beran

Věci, které nemůžete mít pod kontrolou, nejsou vaší zodpovědností. Proto není třeba se kvůli nim cítit špatně. Soustřeďte se dnes hlavně na zábavu, protože po vynaloženém úsilí si ji zcela určitě zasloužíte. Ideální je zejména pobyt venku, protože trocha zeleně vám dodá velké množství energie. Povinnosti vám neutečou, můžete je s klidem odložit. Je obtížné motivovat ostatní k akci, nenechte si ale zkazit náladu. Nenuťte je. Začněte se činností sami, uvidíte, že se připojí.

Býk

Cítíte se jako by pod vámi hořela židle. Nedokážete vydržet na jednom místě. Vaší hlavou řídí spousta nápadů a je těžké nezačít je hned realizovat. Je dobré si je poznamenat někde, kde na ně později narazíte. Tak se budete cítit klidnější a současně získáte více času na plnění svých plánů. Dejte si pozor, kam šlapete, v ohrožení jsou vaše chodidla a kotníky. Cítíte se hladově, nicméně nebudete mít dostatek jídla, které by vás uspokojilo.

Blíženci

Buďte dnes opatrní na to, co říkáte a hlavně komu to říkáte! Důvěra je křehká věc, dobře si vybírejte osoby, kterým se svěříte. Venkovní aktivity nejsou nic pro vás. Když už vyrazíte ven, držte se raději v blízkosti svého domova. Pohodlí, které jste si v okolí vytvořili, si zasloužíte. Dejte si pozor, jak interpretujete své nápady, protože hrozí, že budou špatně pochopeny.

Rak

Činnosti, ve kterých se cítíte sebejistě, se vám nakonec mohou vymstít. Zjistíte, že se máte stále ještě co učit. Dnes vám mohou hrozit různá nedorozumění, díky čemuž bude komunikace s lidmi obtížná. Snažte se vyjadřovat co nejjednodušeji a raději neříkejte více, než je třeba. Dobrou zprávou je, že vaše emoce jsou stabilní. Navzdory událostem se vám daří udržet si zdravý psychický stav po celý den.

Lev

Dneska máte hlavu v oblacích. Máte pocit, že všechno je nadosah. Praktické záležitosti proto raději odložte stranou, stejně jako rozhodnutí. Abyste je mohli učinit, je třeba zůstat nohama pevně na zemi. Konflikty se naopak vyplatí řešit hned, protože by v budoucnu mohly způsobit mnohem větší problém. Je zapotřebí najít duševní rovnováhu a perspektivu. To je to, co potřebujete.

Panna

Vaše emoce pro vás dneska budou výzvou. Zatímco v jednu chvíli pociťujete čiré štěstí, v následující okamžik může nezastavitelně brečet. Proto je vhodné zařadit na dnešní program zejména relaxační činnosti. Nesoustřeďte se na detaily, protože ty vám zbytečně berou energii. Věci, do kterých se pustíte, půjdou velice snadno. Snažte se okolo sebe pouštět pozitivní energii, uvidíte, že se vám prostřednictvím ostatních vrátí.

Váhy

Projekty, které jste si naplánovali, jsou podle vás velice dobré. Přesto se je nedaří dát do pohybu. Je totiž zapotřebí pomoci ostatních. Vaši kolegové mají bohužel dost vlastní práce, a tak nezbývá, než alespoň pro dnešek svou práci odložit. Možná budete muset trochu dát, abyste trochu dostali. Buďte první, kdo udělá vstřícný krok, jinak zavládne chaos.

Štír

Dnes vás čeká poměrně dobrý den. Záležitosti, do kterých se pustíte, zvládnete bez větších obtíží. Jste citliví k potřebám ostatních a vnímáte jejich limity. Díky tomu bude radost s vámi spolupracovat. Dejte si ale pozor na pusu. Je možné, že řeknete něco, co vás napadne. Hlavně v zaměstnání se vyhněte „co na srdci, to na jazyku“. Může to způsobit zbytečné problémy. Také se vyhněte dávat sliby, které nemůžete nebo nemáte v úmyslu dodržet.

Střelec

Nedávno jste si udělali plány do budoucna. Postupně ale zjišťujete, že jsou až příliš romantické a nereálné. Bude třeba je znovu přehodnotit. Snažte se přemýšlet více s nohama na zemi a prakticky. Dávejte si reálné cíle, kterých je možné dosáhnout, jinak se budete utápět v pocitu frustrace. Možná bude třeba stanovit si nové cíle nejenom v osobním, ale také profesním životě.

Kozoroh

To, po čem jste tak dlouho toužili, je nadosah. Nyní ale zjistíte, že to není přesně to, co jste očekávali. Narazit můžete také na odpor ze strany svých nejbližších. Abyste nezažili zklamání, je zapotřebí nejprve si ověřit ty lákavé informace, které se k vám dostávají. Možná jsou vám prezentovány pouze pozitiva a negativa zůstala ukrytá. Získávejte informace pokud možno přímo u zdroje.

Vodnář

Dnes se budete cítit napjatě, což se projeví také ve vašem chování. Nedaří se vám dostatečně se uvolnit. Nepomáhá ani to, že lidé nebudou spolupracovat tak, jak to chcete a potřebujete. Na druhou stranu může mít spousta složitých záležitostí velice jednoduché řešení. A vy máte dar to dnes vidět. Zdá se, že společnost ostatních vám spíše překáží. Možná si jen potřebujete trochu odpočinout. Čím více budete na ostatní tlačit, na tím větší odpor narazíte.

Ryby

Čekají vás záležitosti, na které jste se měli a mohli připravit. Pokud jste tak udělali, nemusíte se ničeho obávat – vše půjde podle plánů. Jestliže jste ale přípravu hodili za hlavu, můžete počítat s tím, že se na vás bude lepit jeden problém za druhým. Pro relaxaci se můžete zasnít nebo opustit svou každodenní rutinu. Úkoly, které dnes budete provádět, plňte svědomitě. Nepořádnost se vám totiž nemusí v budoucnu vyplatit.