Horoskopy

Horoskop na dnešek – čtvrtek 6.7.2023. Beran zapracuje na dobrých vztazích, Kozoroh si může najít partnera

Horoskop na dnešek – čtvrtek 6.7.2023. Beran zapracuje na dobrých vztazích, Kozoroh si může najít partnera

Beran

V minulosti jste zaznamenali potíže v komunikaci se svými blízkými. Nyní by mělo dojít k tomu, že tyto potíže zmizí. Je tedy načase vyjasnit si situaci. Pozvěte své příbuzné a kamarády na návštěvu. Můžete uzavřít i dlouhotrvající konflikty a vylepšit tak vzájemné vztahy. Jste odolní vůči náročné fyzické práci, takže je vhodné neodkládat cvičení. Toužíte po něčem novém, nebraňte se tedy nevšedním zážitkům. Při nákupu nemovitosti buďte velmi opatrní – raději to přeložte na jiný den.

Býk

Jste moudří, co se vašich financí týká. Nezapomínáte si odkládat peníze stranou a neutrácíte za zbytečnosti. Pokud jste po něčem už dlouho toužili, můžete si to nyní pořídit. Je vhodné své peníze investovat, protože výsledky budou dobré – jen si na ně budete muset počkat. V této fázi měsíce je ideální čas na detoxikaci organismu. Toužíte poznat toho pravého. Nebuďte pasivní a nebojte se oslovit osobu, která vás zaujala.

Blíženci

Důvěřujte své intuici. Dnešní den bude klidný. Nesnažte se dělat nic adrenalinového. Abyste si doplnili energii, bude dobré uzavřít se někde, kde můžete být se svými myšlenkami. Je vhodné dbát zvýšenou pozornost svému chrupu – navštivte zubní kliniku a vyhněte se všemu sladkému. Pokud nebudete příliš přemýšlet o tom, kam jdete, můžete zažít nevšední zážitky. Vyhněte se pomluvám – žádné nešiřte ani neposlouchejte.

Rak

Finanční investice, do které se pustíte, bude úspěšná. Je možné, že na výsledky si budete muset počkat. Zkontrolujte všechny své účty a výdaje – možná objevíte něco, co jste zapomněli zaplatit. Jste odolní vůči velké fyzické námaze, takže si na dnešní den můžete naplánovat něco, co vám dá opravdu do těla. Mohou to být práce na zahradě nebo také cvičení. V rodinném životě si můžete užívat pohody. Zadaní by si měli dát pozor, protože právě teď pro všechny Raky platí, že budou vyhledávat společnost opačného pohlaví.

Lev

Důležitá rozhodnutí raději odložte, abyste nenarušili klid, který dnes tolik potřebujete. Nebojte se přijmout pomoc blízkých. Jen je třeba dát si pozor na to, komu věříte. Přátelé a rodina to s vámi myslí dobře, rady kolegů z práce nebo lidí, kterým nedůvěřujete, raději neposlouchejte. V ohrožení je zdraví vašich zubů. Udělejte si čas na své koníčky, zaměřte se zejména na ty, které vyžadují vaši kreativitu. Hvězdy vám radí, abyste si koupili los, protože šance na výhru je veliká. Vyhrané peníze ale neovlivní váš život.

Panna

Je ideální čas věnovat se přátelské komunikaci. Uspořádejte setkání s přáteli nebo rodinou. Bude vám velmi dobře a vzájemně si dobijete energii. Pokud už dlouho přemýšlíte o dietě, je nyní skvělý čas začít. Hvězdy totiž přejí detoxikaci. Vzhledem k tomu, že převažují kreativní pocity, je pro vás snadné překvapit svého partnera. Vyplatí se věnovat mu čas.

Váhy

Pokud existují problémy v práci nebo v osobním životě, kterým jste se vyhýbali, je načase je otevřít. Zachováte-li si svou trpělivost a klid, můžete spoustu z nich vyřešit, nebo alespoň udělat první krok k jejich vyřešení. Spolehněte se na svou intuici. Zadané Váhy dnes budou pro svého partnera udělat cokoliv. A to i přes to, že v zaměstnání toho mají opravdu hodně na práci. Věnovat pozornost svému okolí se vám dnes rozhodně vyplatí. Je načase rozhodnout se o svých cílech.

Štír

Hrozí vám spousta hašteření a hádek. Snažte se těmto situacím co nejvíce vyhýbat. Neberte si všechny poznámky od ostatních osobně nebo na ně jednoduše nereagujte. Přílišné hádky vás mohou velmi vyčerpávat. Snažte se být k lidem laskavější, oplatí vám stejnou mincí. Je načase začít hubnout. Pokud nedůvěřujete dietám, zaměřte se na nízkokalorickou stravu. Nejlepší společností jsou pro vás dneska děti. Jejich přítomnost vás dokáže inspirovat.

Střelec

Nemusíte se bát nečekaných událostí a nepříjemných překvapení. Dnes vás čeká klidný den. Hvězdy vyzývají k otevřené komunikaci. Udělejte vše, co je ve vašich silách, abyste posílili rodinné a přátelské vazby. Je vhodný čas pro detoxikaci organismu. Zaměřte se na nízkokalorické potraviny. Nastává čas zkoušek – snažte se o sebevyjádření, nenechte se ovlivnit ostatními. Ke svému partnerovi buďte vždy upřímní. Je možné, že dnes přijde nečekaný dar – ten ale nijak dramaticky nezmění váš život.

Kozoroh

Budete mít štěstí v podnikání. Naplánujte setkání s přáteli nebo rodinou, bude to velmi příjemné. Užijete si přátelskou atmosféru plnou radostných okamžiků a možná se o někom ze svých blízkých dozvíte příjemnou novinku. Je načase začít realizovat plány, které jste si vymysleli již dříve. Ve vztahu k osobám opačného pohlaví dnes budete působit sebevědomě, takže je načase oslovit osobu vašeho zájmu.

Vodnář

Dejte si pozor na pusu. To, co ostatním řeknete, nemusí zůstat tajemstvím. Navíc se to může otočit proti vám. Vyplatí se nesvěřovat se ani těm, komu věříte, protože i zdi mají uši. Chovejte se k ostatním pozorně. Oplatí vám stejnou mincí. Ve vztazích zažíváte období harmonie. Svému partnerovi můžete důvěřovat, takže neposlouchejte své vnitřní hlasy, které vás varují před jeho nevěrou. Respektujte názor svého partnera.

Ryby

Toužíte po klidu a pohodě. Bohužel vám v cestě stojí čím dál více překážek. Pokud se chcete vyhnout významným problémům, je důležité řešit své problémy ihned, jak přicházejí. Jakmile se vám podaří odvrátit dopady nečekaných situací, můžete se pustit do nějaké odpočinkové činnosti. Můžete najít pravou lásku, pokud se podřídíte osudu. Žádné pozvání na rande neodmítejte a k novým lidem buďte přátelští a milí. Nesdílejte drby.