Krása a módaMóda

Hodně roztrhané džíny: jak je nosit v roce 2024

Hodně roztrhané džíny: jak je nosit v roce 2024

Hodně roztrhaných džínů se nemusíte obávat. Rovnou zahoďte za hlavu myšlenku, že by tento styl kalhot patřil pouze mladší generaci. Právě naopak. Hodně roztrhané džíny sluší i ženám středního věku, jestliže ví, jak je nosit a s čím je kombinovat. A od toho jsme tady my! V tomto článku vám totiž poradíme, jak hodně roztrhané džíny nosit v roce 2024 a to tak, abyste vždy vypadala trendy a skvěle.

Hodně roztrhané džíny elegantně?

Je to tak. Hodně roztrhané džíny můžete nosit i takovým způsobem, který bude elegantní a trendy zároveň. Jak na to?

Základem jsou samozřejmě hodně roztrhané džíny, které tentokrát zvolíme takové, aby těsně přilnuly k vašemu tělu tam, kde mají nějaký ten kus džínoviny. K nim přidáme černý opasek, kterým těsně obepneme bílé tílko zastrčené do džínů. Nahoru oblečeme libovolné sáčko a shopperku.

A co boty? Správnou volbou budou lodičky na vysokém podpatku.

Na procházku? Sportovně!

Sportovní styl oblékání? Ten jde ruku v ruce s hodně roztrhanými džíny. Tady se můžete doslova vyřádit a zkusit trochu crazy style. Jak dosáhnout sportovního looku s hodně roztrhanými džíny?

Kupte si opravdu široké a volné roztrhané džíny typu mom jeans. K nim si obujte bílé tenisky a nezapomeňte na krátké kotníkové ponožky, aby vám na lýtkách vylézal kus kůže. Nahoru si oblečte libovolné volné tričko bílé barvy s potiskem, koženou bundičku do pasu a černou kšiltovku.

Hurá! Sportovní styl s hodně roztrhanými džíny je na světě. A je pekelně trendy!

Sexy detail

Možná si teď říkáte, že hodně roztrhané džíny jsou sexy samy o sobě, protože odhalují příliš vaší holé kůže. Není to tak, protože méně je někdy více. My však víme, jak hodně roztrhaným džínům špetku sexy nádechu dodat. Jak?

Inspirace přichází z gotického stylu oblékání. Konkrétně z dírkovaných černých punčoch. Ty si nasadíme pod džíny. Z tohoto looku vzejde nádech tajemna a přitažlivosti.

Zbytek outfitu doplňte pouze sportovně-ležérním stylem, pokud se chystáte ven přes den. Skvěle k dírkovaným punčochám v džínech bude vypadat i oversized mikina a tenisky.

Jestliže se chystáte večer vyrazit na párty, můžete zvolit černé lodičky na vysokém podpatku.