Krása a módaNehty

Gelové nehty: růžové ombré jako nová variance na francouzskou manikúru

Gelové nehty: růžové ombré jako nová variance na francouzskou manikúru

Slyšeli jste v poslední době o takzvané baby boomer manikúře? Pokud ano, pak možná víte, jak vypadá. Pokud ale ne, jedná se v podstatě o gelové nehty růžové. Ombré efektu je na nich docíleno pomocí bílé barvy na špičkách nehtů

Jak na moderní gelové nehty

Růžové ombré lze vytvořit poměrně snadno. Stačí vám k tomu pouze houbička a vybrané odstíny gel laků. Používejte se takové laky, které jsou pro tento efekt určené, a speciální houbičky, které seženete ve většině obchodů s nehtovým příslušenstvím. V obchodu značky NANI Nails dokonce koupíte celou sadu, v níž je připraveno vše, co k tvorbě gelových nehtů s růžovým ombré efektem potřebujete.

Jak při tvorbě růžového ombré postupovat

Podklad vytvořte úplně stejně jako obvykle. Nezapomeňte na nail prep ani primer a použijte i kvalitní podkladovou bázi. Jestliže zvolíte podkladovou bázi v bílé barvě jako je například Milky Master Base od značky Ruscona, ušetříte si práci, jelikož nemusíte aplikovat bílou vrstvu. V opačném případě po nanesení a zapečení podkladové báze aplikujte na nehty minimálně jednu vrstvu bílého gel laku.

Vezměte si na pomoc speciální houbičku a na ni naneste vedle sebe proužek bílého a růžového gel laku. Ten následně obtiskněte na nehet a postup opakujte, dokud nedosáhnete rozmazaného efektu. Před zapékáním očistěte okolí nehtu.

Vaši ombré manikúru dokončete top coatem, abyste dosáhli sjednoceného a dlouhotrvajícího efektu.

Ombré efekt vytvoříte z jakýchkoli barev

Stejným způsobem můžete samozřejmě vytvořit ombré efekt z jakýchkoli barevných odstínů. Je to pouze na vás. Nenechte se omezovat právě bílou a růžovou, ale vyberte si barevnou kombinaci podle svého uvážení. Například kombinace růžové s černou působí také moc hezky.