Krása a móda

Fialové nehty na rukou: komu sluší a jaké vybrat v roce 2024

Fialové nehty na rukou: komu sluší a jaké vybrat v roce 2024

Fialová barva laků na nehty se dlouhodobě umisťuje na předních příčkách oblíbenosti. Vedle různých odstínů červené a nude se jedná o velmi klasickou volbu.

  • Mnoho odstínů fialové
  • Fialová pro (skoro) všechny barevné typy
  • Široký výběr klasických laků i gel laků

Jaký barevným typům fialová sedí?

Fialová nejlépe sedí zimním a letním typům, jelikož většina odstínů bývá do studena. Je však možné mezi nimi najít i takové, které budou slušet také teplejším podzimním a jarním barevným typům.

Pokud tedy máte spíš tmavší vlasy a obočí, budou pro vás fialové nehty na rukou dokonalým módním doplňkem. Nicméně slušet budou i platinovým blondýnkám. Naopak pokud jste zrzka se zelenýma očima, je výběr fialového laku na nehty spíš na pováženou. V tom případě zkuste sáhnout spíš po bordové barvě.

Nabídka fialových odstínů je široká

Pokud stále preferujete použití klasických laků na nehty, musíte vyzkoušet krásný levandulový odstín 558 Go Wild-Er-Ness By Rita Ora od značky Rimmel nebo temnou variantu Dark Purple od českého Dermacolu.

Jste-li ale spíš zastánci domácího gel laku, širokou nabídku fialových laků má ve svém portfoliu značka NANI nails. S jejich odstíny Purple nebo Cherish jistě neuděláte chybu. Odstín Dark Cherry se navíc výborně hodí právě i pro teplejší barevné typy. Kvalitní je také gel lak od značky NOBEA v odstínu Violet lavender #33.

V případě, že si na výraznou manikúru sami nevěříte, obraťte se na svou oblíbenou nehtařka. Jistě bude mít ve své nabídce i mnoho odstínů fialové.

Shrnutí

Po fialových odstínech mohou bez obav sáhnout všechny barevné typy. Každý si v široké nabídce fialových tónů najde právě ten, který mu sedne, protože není fialová jako fialová. Pokud si netroufáte na výraznou švestkovou, sáhněte po mnohem umírněnější šeříkové nebo pastelové lila. S těmi zkrátka nemůžete šlápnout nikdy vedle.