Horoskopy

Falešní přátelé podle znamení: od těchto 4 dejte ruce pryč

Falešní přátelé podle znamení: od těchto 4 dejte ruce pryč

Přítel nám může být stejně blízký stejně jako rodinna. Opravdová přátelství hrají v našich životech důležitou roli. Stojí při nás v dobrém i zlém a můžeme se na ně spolehnout. Jak ale poznáme, že je to ryzí přátelství a ne pouze přetvářka? Velkou roli v tom hraje právě znamení zvěrokruhu. 

Nemáte některé z těchto znamení ve svém okolí:

  • Blíženci
  • Lev
  • Váhy
  • Vodnář

Blíženci 

22.5. až 21.6.

Blíženci jsou přátelé se dvěma tvářemi. Nikdy nevíte, kterou vám zrovna nastaví. Tajemství jim raději nesvěřujte. Můžete si být jisti, že jej druhý den bude vědět každý. Blíženci mají potíže být ve svých názorech i ve svém chování konzistentní a jsou extrémně nespolehliví. Nikdy vlastně nevíte, co od nich můžete čekat. Dávejte si pozor na jejich slova i chování, často se za nimi skrývá postranní úmysl. 

Lev 

23. 7. až 22. 8.

Lvi dokonale umí předstírat zájem o druhé. Ve společnosti platí za zábavné společníky. Je to však přetvářka. Chtějí být populární, ale neberou ohledy na druhé. Nebudou váhat, aby vás využili jen proto, aby naplnili své potřeby nebo touhy. Jdou si za svým a musí být za všech okolností po jejich. Tato bezohlednost z nich dobré přátele nečiní. 

Váhy 

23. 9. až 23.10.

Váhy se vyhýbají jakémukoli střetu a kritice. Nechtějí nést zodpovědnost za svá slova a raději řeknou cokoli, jen pro udržení rovnováhy. Raději jsou neupřímní a pokrytečtí, než aby museli o něčem rozhodovat. Bojí se toho, co si o nich pomyslí ostatní. 

Vodnář

21. 1. až 20. 2. 

Toto znamení patří mezi nestabilní a falešné. Umí se velmi dobře přizpůsobit, takže nikdy vlastně nevíte, na čem jste. Snadno zapadnou do jakéhokoliv kolektivu. Neumí však být loajální. Buďte opatrní pokud jim něco svěříte. Mohlo by se vám to vymstít. Nebojí se riskovat a využít informace proti vám.