Krása a módaNehty

Elegantní gelové nehty: 5 nápadů nejen na letošní léto

Elegantní gelové nehty: 5 nápadů nejen na letošní léto

Elegantní gelové nehty vypadají na pohled moc pěkně. Ruce díky nim působí upraveně, na což si mnoho žen potrpí. Pokud ani vy netíhnete ke kdovíjaké extravaganci a raději se držíte při zemi, inspirujte se našimi tipy. Našli jsme elegantní gelové nehty, které unosíte nejen během nadcházejícího léta.

Tipy na elegantní gelové nehty

Pokud rády nosíte elegantní gelové nehty, pak jste tady správně. Pod pojmem „elegantní nehty“ si lze představit ledasco. Shodneme se ale na tom, že jim dominuje jednoduchý vzhled, žádná přeplácanost.

  • Bílé nehty
  • Černé nehty
  • Bílá francouzská manikúra
  • Matné nehty
  • Jemné růžové nehty

Bílé nehty vypadají něžně

Bílá barva je spojována s nevinností a něžností. A přesně takové mohou být vaše elegantní gelové nehty, když jim propůjčíte bílý nádech. Navíc v létě bílá barva na nehtech krásně vynikne v kontrastu se snědě opálenou pokožkou.

Černé nehty působí luxusně

I o černé se říká, že je barvou luxusu. Proč ji tedy hrdě nenosit i na rukou? Elegantní gelové nehty v lesklé černé barvě jsou velmi vkusné. A rozhodně se o nich nedá říci, že vypadají nudně. Ba spíše naopak!

Bílá francouzská manikúra je klasika

Klasika, která nezestárne a nikdy nevyjde z módy. Pokud pro sebe chcete něco jednoduchého, ležérního a elegantního, pak je francouzská manikúra jasná volba. Krásně vynikne na rovných i špičatých nehtech.

Matné nehty vypadají zajímavě

Chcete další tip na elegantní gelové nehty? Pak sáhněte po kterékoli matné barvě a vsaďte, že vašim nehtům bude slušet. Matná úprava nehtů působí krásně, je moderní mezi ženami stále oblíbenější. Jakmile jednou propadnete matným barvám, už nebudete chtít jiné.

Jemně růžové nehty jsou romantické

Romantické nehty mohou být zároveň elegantní. Stačí jen zvolit jemnější odstíny, jako třeba světlounce růžovou. Ta vypadá romanticky a ležérně zároveň.