Krása a módaMóda

Džíny pro plnoštíhlé: 3 tipy jak najít dokonale padnoucí

Džíny pro plnoštíhlé: 3 tipy jak najít dokonale padnoucí

Najít pro sebe perfektně padnoucí džíny je mnohdy náročnější úkol, než se na první pohled zdá. I když jde o ikonický kousek, ne všichni víme, jak pro sebe vybrat ten pravý model. Chceme je nosit všichni, bez ohledu na typ postavy. Dnes vám poradíme, jak vybrat džíny pro plnoštíhlé.

3 tipy jak vybrat džíny pro plnoštíhlé

Nemáte postavu modelky a rády byste nosily džíny, které vám budou lichotit? Nebojte se. Džíny pro plnoštíhlé umí být nejen slušivé, ale i pohodlné. Řiďte se při jejich výběru těmito tipy:

  • Vybírejte vhodný střih
  • Vsaďte na džíny až do pasu
  • Dejte přednost tmavým barvám

Vybírejte vhodný střih

Mezi džíny pro plnoštíhlé určitě patří original fit a bootcat fit. Jde o dva různé střihy, které budou slušet ženám s pár kily navíc. Pokud se ve střizích džínů příliš nevyznáte, určitě si nechte poradit od prodavačky, která by vám měla být schopna doporučit to pravé a najít s vámi dokonalý model.

Vsaďte na džíny do pasu

Tohle doporučení bychom možná mohli pasovat do role klíčového nepsaného pravidla. Máte-li totiž pár kil navíc a jste celkově baculatější, pak neváhejte a jděte jedině do džínů s vysokým pasem. Díky takovému modelu nebudete muset řešit „bochánky“ v bocích a kromě toho vysoký pas dokáže postavu zpevnit a udržet bříško tam, kde ho chcete mít.

Dejte přednost tmavým barvám

Nikdo vám samozřejmě nemůže říkat, jaké barvy máte nosit, ale pokud vám můžeme poradit, dejte přednost jakékoli barvě z tmavší palety. Tmavé barvy mají tendenci opticky ubírat kila, což ve vašem případě nemusí být tak úplně na škodu.

Nabízí se nejen černé džíny, ale i tmavě modré nebo třeba sytě šedé. V kombinaci s vysokým pasem a správným střihem tak pro sebe rázem najdete perfektní kousek. Zaručí vám nejen pěknou vizáž, ale i maximum pohodlí.