Další

Do ČR vstoupil tento obchod a nejen senioři si ho zamilovali

Do ČR vstoupil tento obchod a nejen senioři si ho zamilovali

Místo, kde najdete vše od potravin, přes čistící prostředky až po dekorace do domu, a to všechno za babku. Prodejnám jako Lidl, Kaufland, nebo třeba i Pepco nedává tento expandující řetězec spát.

V Evropě má více než 2500 prodejen, v Česku je to ale stále nováček. Tam, kde prodejny Action otevřely brány novým zákazníkům ale velice rychle získaly na popularitě.

Hodně muziky za málo peněz

Důvod, proč si zákazníci Action zamilovali je prostý. V jedné prodejně najdou vše, co potřebují pro domácnost a taky něco navíc pro osobní potěšení, a to běžně za velice nízkou cenu. Seženete zde například řadu estetických, bytových dekorací, a to úplně za pakatel. Hned ve vedlejším regálu najdete pěkné kancelářeké potřeby a další věci pro domácnost nezbytné. Zákazník tak nemusí přebíhat z obchodu do obchodu, vše potřebné najde na jednom místě.

Potraviny, jaké v supermarketu nenajdete

V sortimentu prodejen Action jsou také potraviny. Ačkoliv zde neseženete běžné věci, jako pečivo, zeleninu či ovoce, i když to je možná otázka času, možná zde najdete něco, co běžný český supermarket vůbec neprodává. Řeč je především o dobrotách ve formě sladkostí či slaných snacků.

Po vzoru prodejen ze západní Evropy, odkud Action expanduje do střední Evropy a na východ, jsou v prodejnách k dostání velké balíčky cukrovinek a sladkostí za výhodnou cenu. Často se navíc jedná o věci, na které při běžném nákupu nenarazíte, nebo třeba ve velice omezené míře či za vyšší cenu. Toto ale Action boří a za pár korun prodává velký balík populárních čokoládových bonbónů Reese´s, ale i mnoho dalšího.

Nejen senioři si obchod zamilovali

Není divu, že jsou prodejny takto populární. Seniorům, ale třeba i rodinám s dětmi vyhovuje fakt, že vše seženou na jednom místě, přičemž peněženka nebude až tolik plakat. Fakt, že obchod nabízí i nevšední zboží za dostupnou cenu mu navíc na popularitě ještě přidává. 

V posledních letech počet prodejen obchodního řetězce Action v České republice značně narostl, přesto má stále kam expandovat. Možná se brzy budete moct těšit na levné produkty i ve vašem městě.

Zdroje

https://www.action.com/cs-cz/prodejny/

https://www.mix24.cz/do-ceska-prisel-novy-obchodni-retezec-uzasne-zbozi-za-polovicni-ceny-i-potraviny-to-tu-jeste-nebylo/