Horoskopy

Dnešní horoskop – úterý 5.12.2023. Váhy mohou postoupit na kariérním žebříčku, Kozoroh může naplnit své sny

Dnešní horoskop – úterý 5.12.2023. Váhy mohou postoupit na kariérním žebříčku, Kozoroh může naplnit své sny

Beran

Dostanete příležitost zvýšit svůj příjem. Nebude to ale zadarmo. Tento příjem můžete získat za práci přesčas, práci navíc nebo z investic. Nespoléhejte se na výhru v loterii nebo hazardních hrách. Pokud máte nějaké peníze navíc, nebojte se investovat. Zvolte pozemky či jiné nemovitosti – právě tyto investice mohou být obzvláště výnosné. Pokud se o své finance postaráte nyní, můžete být na konci roku zajištění a dokonce ušetřit i něco navíc.

Býk

Můžete zaznamenat určité potíže, které se týkají partnerství. Hvězdy neodhalují, zda se jedná o partnerství romantické nebo obchodní. Snažte se tedy na všech frontách jednat čestně a upřímně. Jedině tak můžete později z konfliktu vyváznout bez poskvrny. Čím více budete na druhého tlačit, na tím větší odpor narazte. Buďte trpěliví. V zaměstnání se dnes nevyplácí jít si cílevědomě za svým, ale spíš se nechat unášet. Uvidíte, kam vás situace dostane.

Blíženci

Po zdravotní stránce jste na tom nyní velmi dobře. Netíží vás fyzické ani duševní potíže. Buďte na sebe ale opatrní. Nemůžete očekávat, že si tento stav zachováte navždycky. Vzhledem k tomu, že se nyní cítíte dobře, žene vás to do extrémů. To znamená, že můžete chtít příliš cvičit, přehánět to s jídlem ve smyslu malého množství za účelem hubnutí a podobně. Na druhou stranu můžete využít toho, že máte nyní dobrou formu, a to jak v osobním, tak i profesním životě.

Rak

Pokud jste v zaměstnání v minulých dnech zavedli určitou inovaci, nyní se naplno projeví její výsledky. Nemusíte se bát, budete mile překvapeni! Vaše vynalézavost ušetří čas nejenom vám, ale také dalším oddělením v zaměstnání. Toho si všimne váš nadřízený. Můžete se těšit nejenom na pochvalu, ale také pozornost v následujících obdobích. Pokud nepřestanete být vynalézaví, můžete se těšit na pokrok v pracovní pozici.

Lev

Je velice pravděpodobné, že dnes budete moci zpeněžit některý ze svých nápadů. Využijte příležitosti, i kdyby to mělo znamenat, že si budete muset zřídit oprávnění k podnikání ve formě živnostenského listu. Je možné, že se k vám bude chtít připojit někdo z přátel. Je zapotřebí postarat se o své duševní zdraví. Hrozí vám stres, kterého se můžete zbavit meditací nebo relaxačními procedurami.

Panna

Některý z vašich přátel potřebuje podporu právě nyní. Bohužel si neumí říci o pomoc, a je na vás a vaší intuici, abyste odhalili, který přítel to je. Pomoci mu můžete jen tím, že ho vyslechnete. Takže rozhodně neváhejte kontaktovat své nejbližší. Ve vašem okolí by se mohl otevřít nový podnik, který pro vás může znamenat nové příležitosti. Dnešní den strávíte cestováním, na vině mohou být komplikace v dopravě.

Váhy

Budete mít příležitost v zaměstnání ukázat své dobré nápady. To vám otevře nové příležitosti a je možný i kariérní postup. Stejně dobré nápady vás čekají ve finančních záležitostech. Zde budete mít také velkou dávku štěstí, takže neváhejte investovat. Dejte si ale pozor na rizikové transakce, jako jsou investice do akcií či hazardní hry. Dnes máte problémy s rozhodováním. Co nemusíte rozhodnout dnes, odložte na později.

Štír

Pociťuje obrovské množství energie i motivace k činu, což vám může prospět zejména v kariéře. Nezáleží na tom, jestli podnikáte nebo jste zaměstnaní, dnes uděláte velkou spoustu práce. Po finanční stránce jste na tom také dobře a nic nenaznačuje, že by se v budoucnu mělo něco změnit. Pokračujte v tom, co právě děláte, protože jste na správné cestě. Abyste si zachovali dobré zdraví, snažte se jíst více zeleniny.

Střelec

Na pracovišti existuje určité napětí, které je zdrojem stresu. Může to dokonce způsobit i to, že budete pochybovat sami nad sebou. Možná dokonce popřemýšlíte o změně zaměstnání. Nepouštějte se do žádných náhlých rozhodnutí. Dneska platí, že ráno je moudřejší večera, takže si své rozhodnutí nechte projít hlavou do následujícího dne. Pokud již dlouho hledáte nové zaměstnání, můžete nyní narazit na zajímavé pracovní nabídky.

Kozoroh

Nepolevujte v tvrdé práci, protože svůj vysněný cíl už máte nadosah. Naštěstí cítíte dostatek energie a nadšení, takže nic nenaznačuje tomu, že svou šanci nevyužijete. Odměňte se za svou pracovitost a pozvěte své nejbližší přátele, kolegy či partnera někam ven. Můžete si dopřát menší oslavu. V rodině mohou hrozit menší konflikty, které se vás přímo netýkají. Budete mít ale možnost pomoci je vyřešit, takže vyčkávejte na svou příležitost.

Vodnář

V zaměstnání dlouhodobě prokazujete dobrou práci. Je velice pravděpodobné, že se dnes dočkáte uznání za svou práci. Ve hře je i kariérní postup! Pokud hledáte nové zaměstnání, můžete právě dnes narazit na skvělou pracovní nabídku. Jestliže chcete založit svůj vlastní podnik, lepší den, než je dnešek, už nebude. Zkrátka a dobře – po pracovní stránce se vám daří na všech frontách. S tímto štěstím můžete počítat dlouhodobě.

Ryby

Je možné, že na vás čeká pracovní příležitost v cizí zemi. Je jen na vás, jestli máte dostatek odvahy ji přijmout. Může to vyžadovat spoustu cestování. Na štěstí v zaměstnání se spolehnout nemůžete, ale na své zdraví ano. To bude pevné dlouhodobě. Nebojte se pustit do reorganizace své domácnosti. Máte smysl uspořádat věci jinak a lépe. Nemusíte investovat velké peníze, abyste měli pocit z nově vytvořených věcí.