Horoskopy

Dnešní horoskop – úterý 26.3.2024. Štír by měl vyjadřovat své city, Rybám se daří ve financích i kariéře

Dnešní horoskop – úterý 26.3.2024. Štír by měl vyjadřovat své city, Rybám se daří ve financích i kariéře

Beran

Zadaní i nezadaní, jste spokojeni s tím, jak to teď máte. Zadaní si užívají spoustu lásky, kterou cítí ke svému partnerovi, nezadaní nový vztah nehledají. Dnes není nejlepší den na nákup auta. Trochu štěstí navíc vám může přinést číslo 12. Některý z vašich přátel se potýká se svou prací. Je ve vašich možnostech mu pomoci, tak to udělejte. Ohledně vlastní kariéry se nerozhodujte impulzivně, později byste mohli litovat.

Býk

Kolem vás je spousta pozitivní energie, kterou ostatní lidé vyhledávají. Je pravděpodobné, že velmi brzy dojde k velkým změnám ve vašem milostném životě. Existuje ale pravděpodobnost, že můžete mít spor o své peníze a domácí práce. Čísla 23 a 12 budou dnes vašimi šťastnými čísly. V zaměstnání se vám vyplácí tvrdá práce. I když ovoce budete sklízet až později, nepřestávejte pracovat! V oblasti zdraví vám hrozí migrénu z důvodu stresu a nedostatku spánku.

Blíženci

Už konečně dejte sbohem staré lásce. Ta nová na vás už čeká! Začněte plánovat cestu, kterou už dlouho odkládáte. Dá vám něco, co vás velmi potěší. V penězích vám mimořádně může prospět impulzivnost. Máte totiž velkou dávku štěstí. V kariéře se vám daří. Zde je ale důležité spoléhat se více na svou inteligenci a méně na náhodu. Pokud si chcete zachovat dobré zdraví, bude dobré, když trochu zpomalíte. Váš životní styl je dlouhodobě neudržitelný.

Rak

Jste bezhlavě zamilovaní do svého partnera. Nezapomeňte jim to říkat. Při cestování vyzkoušejte i národní/oblastní pokrm. Je pravděpodobné, že to pro vás bude velký zážitek. Ve financích budete mít štěstí. Můžete si zkusit koupit výherní los. Vyhýbejte se půjčování peněz, ať už jsou to peníze, které potřebujete sami, nebo peníze, o které vás někdo žádá. Soustřeďte se na šetření peněz. Pro lepší zdraví potřebujete více spánku. Vyhýbejte se perlivým nápojům.

Lev

Zadaní, dnes se ve vztahu necítíte příliš dobře. Toho si všimne i váš partner, se kterým hrozí konflikty. Nezadaní, vy se budete cítit dobře ve společnosti vodních znamení. Dnes raději necestujte, protože z toho koukají problémy i vyčerpání. Čísla 8 a 18 vám mohou přinést určité štěstí. Někdo z vašich kolegů může odhalit vaši chybu. Snažte se po sobě všechno kontrolovat. V zaměstnání si budete umět poradit s jakýmkoli problémem. Zapracujte na posílení svého imunitního systému.

Panna

Nebojte se říci to, co máte na srdci. Umíte se dobře vyjadřovat a i případná kritika přinese ovoce. Popřemýšlejte nad způsobem, jak uniknout každodennímu shonu. Díky štěstí budete zářit a vyzařovat sebevědomí. V zaměstnání dělejte pouze to, co považujete za správné. Nepodléhejte tlaku a nestresujte se. Zvládnete všechno, do čeho se pustíte. Už brzy se vám splní veliké přání. To vám může pomoci obrnit se duševně a zbavit se případného stresu.

Váhy

Zadaní, dnes vás může rozzlobit něco, co řekne váš partner. Snažte se nenechat se vyvést z míry. Pravděpodobně to nemyslel špatně, jenom jste dnes vztahovační. Nezadaní, své štěstí můžete najít na internetové seznamce. Vaše šťastná čísla budou dnes 5, 6, 39 a 10. Vyhněte se jakýmkoli druhům investicí. V práci vám bude svěřen těžký úkol. Nebojte si říci, pokud budete potřebovat poradit. Máte plno energie, tak ji věnujte těm, kteří si to zaslouží.

Štír

Neskrývejte své city. Pokud vyjádříte, jak se cítíte, můžete se totiž vyhnout mnohým nepříjemným situacím. Vycestujte někam s přáteli. Užijete si úžasné chvíle, které vás nabijí energií. Ve finančních záležitostech budete mít štěstí, jen nedělejte unáhlená rozhodnutí. Začněte si psát do deníčku své příjmy a výdaje a naplánujte si částku, kterou můžete měsíčně uspořit. V zaměstnání se nestane nic mimořádného. I tak buďte ve střehu a snažte se využít případné šance na upevnění své pozice.

Střelec

Váš partner se na vás může zlobit za něco, co jste provedli v dobré víře. Vysvětlete mu svůj záměr. Možná se na vás nepřestane hned zlobit, může to ale pomoci v tom, aby vás lépe pochopil a dříve vám odpustil. Hlavně buďte upřímní. V zaměstnání začněte přijímat kritiku ostatních. I když se často nemýlíte, někdy to přijít může. Mějte otevřenou mysl a připomínky si berte k srdci a popřemýšlejte nad nimi. Pokud si chcete odpočinout od rutiny, nemějte pocit viny.

Kozoroh

Zadaní, váš partner vás může přistihnout při něčem, co se mu ani trochu nelíbí. Hrozí z toho i rozchod. Nezadaní, vy se budete velmi dobře cítit ve společnosti Lva. Čísla, která vám dnes přinesou štěstí, jsou 14, 22, 32 a 39. Po finanční stránce se vám daří dobře. Pokud jste v minulosti provedli investice, můžete sklízet ovoce. V zaměstnání je kolega, který vám leze na nervy. Dejte mu šanci a nezavírejte před ním dveře. Pravděpodobně mu přijdete na chuť.

Vodnář

Zadaní, dnešní den si užijte naplno podle toho, jak se vám líbí. Dejte si ale pozor, ať jsou vaše činy v souladu s tím, co vy sami očekáváte od svého partnera. Nezadaní, na vás čeká událost, se kterou jste nepočítali. Snažte se z ní vytěžit maximum. Vaše šťastná čísla jsou 15, 81, 101. Své peníze dnes nikomu nepůjčujte. Pokud budete o svěřeném úkolu přemýšlet negativně, je pravděpodobné, že jej nezvládnete. Klíčem je pozitivní myšlení! Je ideální den k provozování nějakého nového sportu.

Ryby

Váš partner právě prochází těžkým obdobím. Abyste mu pomohli, budete se muset vzdát naplňování vlastních potřeb. Dobrou náladu vám může přinést tanec. Ten můžete provozovat i z pohodlí domova. Ve finančních záležitostech máte štěstí. Zejména čísla 16 a 38 vám mohou slíbit určité přínosy. Také po profesní stránce budete mít skvělý den. Umíte ohromit kolegy i své nadřízené. Pokud jste v minulosti trpěli s duševním zdravím, nyní se všechno rapidně zlepší. Jste v kontaktu sami se sebou.