Horoskopy

Dnešní horoskop – úterý 20.2.2024. Beran může zapomenout na něco důležitého, Štíři dostanou špatné zprávy

Dnešní horoskop – úterý 20.2.2024. Beran může zapomenout na něco důležitého, Štíři dostanou špatné zprávy

Beran

Pořádně si překontrolujte svůj diář, protože právě dnes se má konat důležitá schůzka nebo společenská událost, o kterou byste neradi přišli. Nepromarněte ji, protože vám může přinést zajímavé příležitosti zejména v oblasti podnikání. Jestliže toužíte po romantice, nebojte se vydat na místa, kde jste ještě nebyli. Nezadaní, pokud toužíte po novém vztahu, bude třeba zapomenout na minulost. Co je třeba dořešit, tak dořešte, ať začínáte s čistým štítem.

Býk

Máte pocit, že jste v poslední době přibrali? Pomoci vám může pravidelné cvičení. Příliš to ale nepřehánějte, obzvláště pokud jste předtím nic fyzického neprováděli. Mohlo by to u vás způsobit přetaženost, kterou si ponesete v osobním i profesním životě. Začínejte pomalu a nezapomeňte věnovat dostatek času odpočinku. Nenechte svou lásku (zejména tu, o kterou teprve usilujete), aby odvedla vaši pozornost od povinností, které je třeba udělat.

Blíženci

Vzhledem k tomu, že jste si prožili v minulosti poměrně dost stresu, nemusíte na svádění svého partnera zareagovat očekávaným způsobem. I když vás přitahuje i nadále, nemáte teď zkrátka na lásku ani pomyšlení. Vysvětlete svému partnerovi, jak se cítíte, protože jinak by se mohl cítit nemilovaný. V zaměstnání můžete dosáhnout velkého úspěchu. Opřít se můžete i o svůj vzhled, který je reprezentativní. Nebojte se reagovat asertivně, když se vám do něčeho nechce.

Rak

Někdo z vaší domácnosti nebude doma, což ve vás může vyvolat skličující pocity. Vyhnout se jim můžete jedině tak, že si naplánujete tolik práce, abyste pořád měli co dělat. Jestliže se vám do práce příliš nechce, kontaktujte dobrého přítele a vyrazte někam ven. Ve vztazích se dnes vyplatí jednat na rovinu. Pokud budete chtít být tajemní, tak si jenom uškodíte. Někdo z vašich blízkým má pro vás dobré zprávy, které můžete sdílet. Může se za tím skrývat také příležitost pro vás.

Lev

Je možné, že vás dneska někdo požádá o pomoc. Příliš vám to nevyhovuje, protože vy sami máte spoustu práce. Pokud si pečlivě naplánujete čas na plnění jednotlivých úkolů, uvidíte, že se to dá zvládnout bez toho, že budete odmítat pomoci ostatním. Máte příležitost naučit se v milostném životě něco nového. I když vás to může v první chvíli děsit, překonejte se. Uvidíte, že to bude stát za to. A inspiruje vás to k dalším akcím, které vedou ke spokojenému partnerskému životu.

Panna

Dnes se nemůžete spoléhat na svou tvůrčí mysl. Ta jakoby vás opustila. Pokud máte naplánovaný projekt, který vyžaduje nová řešení, odložte jej proto na později. Nebojte se, brzy se vše vrátí do normálu. V poslední době máte tendenci nosit oblečené spíše tmavší barvy. Tím, že se dnes oblečete do světlého, na sebe můžete upozornit. Světlejší barvy vám samy o sobě vykouzlí lepší náladu. Nezapomeňte, že světlé barvy vypadají dobře na jakékoli postavě!

Váhy

Nezůstávejte doma, pokud zrovna nemarodíte. Budou vás napadat samé smutné a iracionální myšlenky. Dělejte cokoli mimo domov, ať už je to procházka přírodou nebo návštěva dobrého přítele. Snažte se užít si svůj den a starosti si nepřipouštějte. Ve společnosti jste jako ryba ve vodě. Pokud máte partnera, nezapomeňte se mu věnovat, i když jste v okruhu jiných lidí. Nezadaní mají velkou šanci potkat zajímavou osobu.

Štír

Dnes můžete dostat špatné zprávy, které vám zkazí náladu. Tyto zprávy se pojí s tím, že vás někdo opustí – zřejmě bude muset vycestovat na několik dní. I když vám bude chybět, nezabývejte se tím příliš. Přece můžete zůstat v kontaktu prostřednictvím telefonu a sociálních sítí. Je pravděpodobné, že teď vás čeká v práci náročnější období, což vám pomůže zapomenout na vlastní stesk. Víte, co chcete, tak si za tím jděte a přestaňte se stydět.

Střelec

Dejte si pozor na podvody. Je pravděpodobné, že se z vás někdo pokusí vymámit peníze. Buďte velmi obezřetní. Nikomu nepůjčujte bez sepsané smlouvy. Neposkytujte číslo své platební karty a už rozhodně neposílejte peníze někomu předem. V zaměstnání vás čeká náročný den, připravte se na to, že budete muset pracovat přesčas. Těšit se můžete na spoustu náhodných setkání. Mezi nimi může být i osoba, o kterou se už dlouho snažíte. Seznamování vám jde dobře, působíte uvolněně, takže uděláte dobrý dojem.

Kozoroh

Úspěch v zaměstnání se nedostavuje. Ve skutečnosti jdou věci mnohem pomaleji, než byste čekali. To vás může demotivovat. Nevzdávejte to! Dnešní den je zkrátka jeden z těch, kdy se vám zdá, že se nic nedaří. Ve skutečnosti stačí jej přečkat a hned bude lépe. Je možné, že váš současný romantický vztah ztrácí jiskru. Zatoužíte posunout se dál, protože se zdá, že toho nemáte příliš mnoho společného. Dobře si své rozhodnutí promyslete. Nejlepší bude se na něj vyspat.

Vodnář

Pokud jste si odložili nějaký důležitý dokument, který potřebujete prostudovat, nechte jej ještě založený. Dnes není vhodný den. To, co čtete vám nebude dávat smysl nebo můžete něco špatně pochopit. Ve vašem životě se může objevit někdo z minulosti. Potkáte jej v situaci, ve které si to příliš nepřejete. V každém případě vám to ukáže, jak moc jste se za ten čas změnili. Pro jednou tak budete sami se sebou spokojení.

Ryby

Ze spánku vás budou budit depresivní a temné sny. Je ale možné, že se budou střídat také s těmi veselými sny. Je to pravděpodobně z toho důvodu, že jste emočně nevyrovnaní. Zapracujte na své duševní pohodě. V milostném životě se vám příliš nedaří a můžete si za to sami. Pořád se držíte minulosti, na kterou je potřeba zapomenout. Dokud se nezbavíte přízraku minulosti, nemůžete navázat uspokojivý nový vztah.