Horoskopy

Dnešní horoskop – středa 6.12.2023. Beran by se neměl oddávat hazardním hrám, Střelci mohou oslovit svou lásku

Dnešní horoskop – středa 6.12.2023. Beran by se neměl oddávat hazardním hrám, Střelci mohou oslovit svou lásku

Beran

Pokud chcete, aby si vás partner začal více vážit, budete si muset začít vážit sebe sama. Pokud nemáte peníze na cestování, naplánujte si alespoň výlet někde blízko. Díky cestování si totiž můžete vyčistit hlavu a odreagovat se od každodenních problémů. V oblasti financí budete mít štěstí, vyhněte se ale hazardu. Vytrváte-li v tvrdé práci, můžete se v zaměstnání konečně dostat k pokroku. Je pravděpodobné, že některý z kolegů vám dnes půjde na nervy.

Býk

Nezadaní, pokud je ve vašem okolí osoba, kterou máte rádi, můžete ji oslovit. Jen se ujistěte, že máte dostatek sebevědomí. Zadaní, vám hrozí hádky s partnerem. Rozhodně se vám nevyplatí sednout za volant pod vlivem alkoholu. Hrozí zranění a potíže. Vaše finanční situace se zlepšuje. Aby to tak zůstalo, bude zapotřebí organizace a sebekázeň. Nejlepší způsob, jak se zbavit stresu, je vyrazit ven do přírody.

Blíženci

V partnerství vám hrozí konflikty. Zaměřte se na současnost a nevnášejte do hádek věci minulé. To nepřinese nic dobrého. Naopak může dojít k tomu, že to znemožní řešení současného problému, který není až tak závažný. Budete mít štěstí ve financích. Vyhněte se ale investicím velkých finančních částek. V zaměstnání dostanete těžký úkol. I když se ve vašem okolí nachází někdo, kdo vám to chce ještě ztížit, ničeho se nebojíte. Nenechte se příliš zatížit problémy jiných lidí.

Rak

Svého partnera velmi milujete. Najděte si dnes chvilku, abyste mu to připomněli. Nezadaní, vy se budete velmi dobře cítit s osobou ve znamení Panny. Pokud vyrazíte na cesty, vyzkoušejte tamější pokrmy. Finanční rozhodnutí, která dnes učiníte, budou dobrá. Vyhněte se ale hazardování. Nepůjčujte si peníze od lidí. Dnes není dobrý den ani na to, abyste kupovali nějakou větší věc. Je pravděpodobné, že v zaměstnání se o vás šíří nějaké pomluvy.

Lev

Pokud se nenaučíte dávat svému partnerovi najevo, jak se cítíte, hrozí vám zbytečné hádky. Právě teď myslíte na to, kam byste mohli vycestovat. Je dobrý nápad naplánovat si dovolenou. Není nic, s čím byste si neporadili. Proto se můžete těšit na to, že se zvýší vaše sebevědomí. Nikdo vás nezastaví v cestě za vašimi cíly. Využijte svou motivaci a soustřeďte se na to, ať odvedete co nejvíce práce. Večer si dopřejte relaxaci, například v horké vaně.

Panna

Pamatujte si, že každý dobrý vztah je založený na dobré komunikaci. Buďte ke svému partnerovi upřímní a začněte s ním komunikovat. Existuje situace, kterou si vyložil špatně, a to může narušit vzájemnou důvěru. Vaše šťastná čísla budou dnes 2, 11 a 97. V oblasti financí ale příliš neriskujte. V zaměstnání nebudete vybočovat z řady, ale dnes nemáte žádné ambice. Postačí vám, když si uchováte úsměv na tváři. Zaměřte se na svou duchovní pohodu.

Váhy

Osoba, o kterou máte romantický zájem, se ocitne v nesnázích. Je to skvělá příležitost k tomu, abyste ukázali, co ve vás je. Poskytněte pomocnou ruku. Pokud cestujete, měli byste s sebou vzít svého partnera. Ten si ví vždycky rady. V oblasti financí dnes můžete očekávat veliké štěstí. Snažte se zachovat si optimismus za každé situace. Šetřete energií a úkoly, které můžete odložit na později, odložte. Vynechejte jakákoli jídla z rychlého občerstvení.

Štír

Zadaní, dnes se s partnerem budete cítit trochu pod tlakem. Nezadaní, vy dnes zatoužíte po obrovské lásce. Můžete si pustit romantický film, který alespoň trochu ukojí vaše touhy. Vaše šťastná čísla budou 8, 2, 43, 9 a 36. Pokud máte kousek oblečení, který vám nosí štěstí, nezapomeňte si jej dnes obléci. V práci se budete nudit, takže neočekávejte velké výkony. Pravděpodobně se bojíte o své peníze. Pomůže vám kontrola výdajů. Problematickou pleť odstraníte dostatečnou hydratací a správně zvolenou stravou.

Střelec

Nezadaní, pokud se ve vašem okolí nachází osoba, která se vám líbí, je právě dnes ideální čas ji oslovit. Buďte sami sebou a nebojte se flirtovat. Štěstí vám přinesou čísla 24 a 95. Mějte oči otevřené, ať nezmeškáte žádnou příležitost. V zaměstnání si nechte poradit od kolegy, který je ve znamení Lva. Může vám to velmi pomoci. Brzy dojde pravděpodobně ke změně. Pokud nežijete sami, můžete v domácnosti zaznamenat určité třenice ohledně nepořádku.

Kozoroh

Ve vašem vztahu je velký problém, který se snažíte i s partnerem přehlížet. Tím se ovšem jen prohloubí. Zhluboka se nadechněte a připravte se na upřímný rozhovor se svým partnerem. Jedině tak můžete vztah zachránit. Nezadaní, vy budete flirtovat s osobami ve znamení Ryb. Štěstí vám může přinést číslo 24. Nehazardujte s velkými částkami peněz. Pokud jste nezaměstnaní, může vás telefonicky kontaktovat zaměstnavatel.

Vodnář

Dnes máte náladu flirtovat! Držte se dál od Štírů, ti to s vámi nemyslí dobře. Pokud jste zadaní, mluvte se svým partnerem o plánech do budoucna. Dnes pocítíte velké štěstí v oblasti financí. Také v kariéře se vám bude dařit. Budete nadmíru produktivní a efektivní. Udělejte všechny úkoly, o které vás zaměstnavatel požádá. Hrozí vám alergická reakce, proto si dávejte pozor na nejčastější alergeny. Pociťujete obrovský příval energie. Dnes vás zkrátka nic nemůže zastavit!

Ryby

Zadaní, vy dnes pocítíte obrovské množství energie, kterou budete chtít využít při společných aktivitách s partnerem. Nezadaní, vy si užijete skvělý den, i když na vás dnes životní partner nečeká. Čísla 1, 4, 80, 76 a 68 budou vašimi šťastnými čísly. Neinvestujte na akciovém trhu. V zaměstnání na vás čekají stresové situace. Dejte si pozor na peníze, protože hrozí, že budete mít velký finanční problém. Chcete-li si zachovat zdraví, zaměřte se na dostatečný pitný režim.