Horoskopy

Dnešní horoskop – pátek 26.1.2024. Rak by se měl vyhnout jakémukoli rozhodování, Ryby by se měly zaměřit na své finance

Dnešní horoskop – pátek 26.1.2024. Rak by se měl vyhnout jakémukoli rozhodování, Ryby by se měly zaměřit na své finance

Beran

Dnešní den bude nabitý. Protože máte pocit, že vám úkoly neubývají, můžete pociťovat frustraci. Na každý splněný úkol navíc připadají dva další nečekané, takže můžete mít pocit, že nemáte situaci pod kontrolou. Nedělejte si z toho těžkou hlavu a jednoduše některé úkoly odložte na zítřek. Pokud se s někým cítíte velice dobře, je pravděpodobné, že je to oboustranné. Nebojte se onu osobu pozvat někam ven. Může to být začátek krásného vztahu.

Býk

Toužíte přitahovat pozornost ostatních lidí. Je možné, že se rozhodnete pro radikální změnu účesu nebo šatníku. Dobře vám bude ve společnosti jiných lidí, takže dnes rozhodně nezůstávejte doma sami. Zadaní, problémy, které teď s partnerem máte, jsou důsledkem nesprávné komunikace. Začněte spolu více mluvit, i kdyby to mělo znamenat, že upozorníte na něco, co se vám nelíbí. Pro nezadané je skvělý den. Díky svému smyslu pro humor můžete upoutat zajímavou osobu.

Blíženci

Kritiku ostatních lidí si můžete vyslechnout, ne vždy je ale oprávněná. Dejte pouze na osoby, které vás dobře znají a kterým důvěřujete. Cítíte potřebu říci svému partnerovi něco hezkého, abyste ho ujistili o své lásce. Bohužel dnes příliš nevládnete slovy. Zkuste pro něj proto raději udělat něco, co jej dostane do kolen. Nemusíte vymýšlet nic pompézního – postačí romantická večeře. Vaše spontánnost dnes spolehlivě odradí každého, kdo chce být ve vaší společnosti.

Rak

Dnes neřešte nic důležitého, protože vaše spojení s realitou je minimální. Máte nasazené růžové brýle, což není čas od času k zahození, nicméně byste si měli dát dobrý pozor na praktické záležitosti. Rozhodování může znamenat velké potíže do budoucnosti. Svoji emociální nevyrovnanost můžete vyřešit tak, že se svěříte osobě, které důvěřujete. Problémy ve vztazích dnes také raději neřešte, protože i to může způsobit více škody, než užitku.

Lev

Možná zjistíte, že osoba, kterou považujete za dobrého kamaráda, je ve skutečnosti mnohem více. Dejte průchod svým pocitům. Začněte se více zajímat o události, které se dějí kolem vás i ve světě. Dobré řešení je začít číst denní tisk nebo si udělejte čas na zprávy v televizi. Jste odtrženi od reality, což se vám může nevyplatit, zejména v kariérní oblasti. Je ideální čas na to, abyste vyzkoušeli něco nového. Možná už dlouho přemýšlíte nad zapojením se do nějakého kurzu nebo vás láká nový koníček…

Panna

V zaměstnání cítíte touhu převzít otěže a ukázat, co se ve vás skrývá. Nic vám v tom nebrání. Nevyhýbejte se ale týmové práci, protože i takto můžete vyniknout. Nečekejte, až někdo rozhodne za vás. Doma hrozí konflikty a hádky. Bude lepší nechat to pro dnešek být, protože vaše slova mohou zranit. Navíc máte sklony podléhat emocím a říci tak něco, co nemyslíte vážně. Začínáte si uvědomovat, co od svého partnera vlastně chcete. To může způsobit velké změny.

Váhy

Jste až příliš nejistí sami sebou, proto pro vás může být obtížné vyjádřit to, co vlastně chcete. Nevadí, důležité je, že vy sami to víte. Při komunikaci s ostatními lidmi může dojít k nepochopení. Nejlepší bude dnes nic nevysvětlovat a zaměřit se na činnosti, které zvládnete bez ostatních lidí. Lhát se nevyplácí – ostatní dobře poznají, že nejste upřímní. Ve vašem okolí se nachází osoba, která vás chce využít. Dejte si pozor na nové známosti, a to i přesto, že se tváří velice přátelsky.

Štír

Popřemýšlejte o způsobech, jak si usnadnit práci. Vždycky existuje něco, co vám umožní dělat práci rychleji, kvalitněji nebo klidně obojí dohromady. Nebraňte se ani investicím s tím spojenými. Naslouchejte své intuici a ocitnete se na místě, které vám přinese spoustu příležitostí. Nepříjemně vás překvapí osoba, kterou jste chtěli pozvat na rande. Šok bude takový, že tato osoba zcela ztratí veškeré vaše sympatie. Berte to pozitivně, v pravých barvách se osoba ukázala včas.

Střelec

Co se týká vašeho zdraví, jste na tom dobře. Dejte si ale pozor, ať pijete dostatek vody. V důsledku dehydratace nemusí dobře fungovat vaše játra, ledviny i trávicí systém. Díky své přecitlivělosti se můžete chovat až příliš emotivně. Dnes nebude jednoduché s vámi vyjít. Snažte se od ostatních držet odstup. Vyhýbejte se diskuzím. I když máte pravdu, ostatní nepřesvědčíte. Tím spíše, že vám příliš nenaslouchají.

Kozoroh

Dnes narazíte na místo, kde pocítíte svou sílu. Máte dojem, že zde můžete udělat cokoliv. Dokonce rozumíte tomu, co si ostatní myslí. Máte pocit, že víte, co kdo řekne, ještě předtím, než to řekne. Využijte dnešní den moudře. I když jsou základem vztahu emoce, neměli byste zapomínat na zdravý rozum. Nezasahujte do záležitostí ostatních lidí, na vaše názory zatím není prostor. Problémy, které se vás týkají ale neodkládejte.

Vodnář

Zapomeňte na sentimentalitu a odložte stará fotoalba nebo deníky související s minulostí. Zaměřte se spíše na budoucnost. Plánujte si nové zážitky, které si užijete s lidmi, které máte rádi. Dnes můžete zjistit, kolik toho máte s ostatními lidmi společného. Nevyhýbejte se proto společnosti. Konverzujte a buďte upřímní. Dejte si pozor na to, co dnes sníte, protože vám hrozí zažívací potíže. A nezapomeňte dodržovat pitný režim!

Ryby

Se svým partnerem se dostanete do konfliktu. Buďte otevřeni tomu, jak se on dívá na věc. To je jediný způsob, jak můžete situaci rychle vyřešit. Nebojte se realizovat své kreativní nápady. Užijete si u toho spoustu zábavy. Je pravděpodobné, že vaše činy přitáhnou pozornost lidí ve vašem okolí. Dobré je také vaše analytické myšlení a práce s čísly. Zkontrolujte si proto své příjmy a výdaje, pravděpodobně odhalíte určitou nesrovnalost, kterou je třeba vyřešit.