Horoskopy

Dnešní horoskop – pátek 17.11.2023. Ideální čas na lásku pro Berany, Štírům hrozí finanční problémy

Dnešní horoskop – pátek 17.11.2023. Ideální čas na lásku pro Berany, Štírům hrozí finanční problémy

Beran

Pokud jste ve vztahu, tak máte ideální příležitost vylepšit svůj milostný život. Rozdíly mezi vámi a milovanou osobou se zmenšují. Štěstí budou mít také nezadaní, je to ideální den pro začátek nového vztahu. Vyhněte se cestování, pokud není nezbytně nutné. Hrozí vám ztráta něčeho důležitého nebo hodnotného. Také finanční rozhodnutí odložte na jiný den. V zaměstnání vás čeká průměrný den bez významných problémů. Pokud jste unavení, běžte dnes dříve spát.

Býk

Nezadaní, vy se dnes budete velice dobře cítit s osobou ve znamení Lva. Zde vám flirtování půjde úplně samo. Zadaní se budou snažit o co nejvíce intimity se svým partnerem. Ve financích vám mohou přinést štěstí čísla 29, 30 a 2. Můžete očekávat zvýšení svých příjmů. To je pro vás úlevou, protože jste pociťovali stres v důsledku nedostatku financí. Potíže s nadýmáním může vyřešit nahrazením mléčných výrobků nemléčnými alternativami.

Blíženci

Dejte si pozor, co říkáte svému partnerovi. I když už se dobře znáte, vaše slova stále dokážou zranit. A to přitom nemusíte mít vůbec v úmyslu. Vzhledem k tomu, že i váš partner je poměrně výbušný, hrozí vám konflikty a hádky. Dnešní den se ponese ve znamení nerozhodnosti. Cítíte potřebu něco udělat, na druhou stranu vás ale zastaví pochybnosti. Můžete cítit únavu, protože máte neklidný spánek plný snů. Snažte se zapsat si to, co se vám zdá a vyložit si své sny.

Rak

Konflikty nepovažujte za špatné. Jsou jen znamením toho, že je třeba něco vylepšit. Na problémech se dá pracovat, a když je zvládnete, můžete posílit vzájemné vztahy. Nezadaní si budou velmi dobře rozumět se vzdušnými a zemskými znameními. Čísla 8, 49, 3, 21, 27 a 81 jsou vaše dnešní šťastná čísla. V práci cítíte dostatek motivace, a proto odvádíte kvalitní a přitom rychlou práci. Dělejte si poznámky o tom, co o vaší práci říká nadřízený. Můžete se ještě zlepšit!

Lev

Dnes se budete chovat přesně tak, jak to cítíte. I když to znamená možné konflikty, nakonec to bude pro vašeho partnera příjemné. Nemusí totiž hádat, jestli jste naštvaní nebo ne – dáte mu to pěkně na vědomí sami. Nezadaní, vy si budete velice dobře rozumět s Pannou. Pokud cestujete letadlem, hrozí, že máte příliš těžké zavazadlo a nesplníte váhový limit. Pro finanční štěstí hledejte čísla 34 a 49. Na pracovišti věnujte čas také rozvoji vzájemných vztahů s kolegy. Bude se vám lépe spolupracovat.

Panna

Zadaní, dnes budete mít s partnerem trochu problémy. Pokud jste s něčím nespokojení, nedávejte signály a řekněte to napřímo. Jedině tak se může situace změnit k lepšímu. Vaše finanční rozhodnutí budou s největší pravděpodobností dobrá. Na pracovišti existuje určité napětí. Nenechte se tím ovlivnit a soustřeďte se na svou práci. Hlídejte si svůj jídelníček, protože vám hrozí, že přiberete. Začleňte cvičení do své každodenní rutiny.

Váhy

Nezadaní, je možné, že objevíte kouzlo svého bývalého kolegy. I poté, co odejde ze zaměstnání, se s ním budete chtít stýkat. Pokud začínáte nový vztah, pak pravděpodobně cítíte potřebu být svému milovanému neustále nablízku. V kariéře víte, jaké jsou vaše cíle. Své úkoly si svědomitě plníte, a tak se svým cílům neustále přibližujete. Jen tak dál. Pokud pociťujete zdravotní problémy, navštivte lékaře. Samoléčba může způsobit více škody, než užitku.

Štír

Nezadaní, dnes vás velice zaujme osoba ve znamení Panny. Zadaní, i když jste ve společnosti svého partnera, budete se cítit trochu osaměle. Čísla 2, 44, 89 a 23 vám přinesou hodně štěstí. V zaměstnání vám budou svěřeny úkoly, u kterých si nejste jistí, že je zvládnete. Postupujte raději pomalu, ale jistě. Neutrácejte příliš peněz, protože se můžete dostat do problémů. Dejte si pozor na trávicí systém, hrozí potíže. Stravujte se zdravě a raději si jídlo připravujte doma.

Střelec

Nezadaní, dnes budete pořád jenom flirtovat. Máte šanci získat telefonní číslo na osobu, na kterou si už dlouho myslíte. Ve vztahu mohou vzniknout problémy, protože váš partner má pocit, že se mu dostatečně nevěnujete. Vydejte se na cesty s někým, koho máte opravdu rádi. Můžete prohloubit vzájemné vztahy. Vaše šťastná čísla jsou pro dnešek 1 a 6. Tvrdá práce se vyplácí a vy se můžete těšit na finanční přínos. Nepřejídejte se a vyhýbejte se hlavně cukru.

Kozoroh

Je zapotřebí postarat se zejména o váš duševní svět. Můžete vycestovat na duchovní místo. Ideální bude, když s sebou vezmete svého partnera. Dnes máte velké štěstí, většina vašich přání bude splněna. V zaměstnání čekají změny. Vám naštěstí nedělá problém přizpůsobit se, a tak ze vzniklé situace budete nakonec těžit. Nebojte se využít příležitostí, které se vám otvírají! I když se po fyzické stránce cítíte velice dobře, hrozí vám onemocnění spojené s plícemi či horními cestami dýchacími.

Vodnář

Nezadaní, protože se ztrácíte v minulých vztazích, kazíte si i vztahy budoucí. Zadaní, vy prožijete se svým partnerem běžný den. Čísla, která vám přinesou hodně štěstí, jsou 85 a 20. Očekávejte menší finanční zisk. V zaměstnání vás čekají náročné úkoly. Nenechte se odradit tím, že hned nevíte, jak je vyřešit. Čím déle se jimi budete zabývat, tím jasnější vám všechno bude. A díky tomu si nakonec zvednete sebevědomí. Pro dobré zdraví je třeba přidat cvičení do každodenní rutiny.

Ryby

Budete mít štěstí v lásce. Očekávejte romantický a vášnivý den. Ve financích buďte odvážnější, než kdy předtím. Máte totiž neobvyklé štěstí. V zaměstnání se můžete dozvědět informace, které vás vyvedou z míry. Nedejte to na sobě znát a zvládejte to s grácií. Naštěstí vás čeká celý víkend na to, abyste vše zapomněli. Dopřejte si odpočinkový den. Toužíte po setkání s ostatními lidmi. Nezůstávejte proto doma a vyrazte do společnosti.