Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 7.12.2023. Býk by si měl dát pozor na pomluvy, Rak bojuje proti stresu

Dnešní horoskop – čtvrtek 7.12.2023. Býk by si měl dát pozor na pomluvy, Rak bojuje proti stresu

Beran

Dnes si můžete užít odpočinek od každodenního povyku. Snažte se strávit nějaký čas sami se sebou a zcela opusťte problémy, které vás běžně zaměstnávají. Vyrazte na procházku přírodou a utřiďte si myšlenky. Můžete pochopit své problémy z jiné perspektivy. Proti nervovým zhroucením se můžete bránit prostřednictvím bylinek. Vyzkoušejte různé bylinkové čaje, které mohou zklidnit nervy, jako je například meduňka či máta. Potíže ve vztazích s milovanými budete mít příležitost vyřešit následující dny.

Býk

Snažte se své tělo nevystavovat náročným fyzickým aktivitám. Zaměřte se spíše na kreativní činnosti, které pro vás budou bezpečnější. Naplánujte si návštěvu u zubaře, i když vás nic netrápí. Můžete se tak vyhnout budoucím nepříjemným problémům s chrupem. Jestliže máte ve vztahu potíže, je zapotřebí o nich mluvit. Nenechávejte si své pocity pro sebe. Dejte si pozor na pomluvy, které o vás kolují. Není třeba se jim přehnaně bránit, nicméně uveďte věci na pravou míru.

Blíženci

Díky tomu, že se umíte radovat z maličkostí, dnes zaplašíte jakékoli negativní myšlenky. Dnes je vhodný den využít svou kreativitu. Můžete něco vyrobit nebo si vyrazte do galerie a vnímejte umění jiných. Večer si dopřejte teplou koupel s mátovým esenciálním olejem, který povzbudí vaši mysl a pozitivně vás naladí. Věnujte se zkrášlujícím procedurám, budou mít mimořádně silný účinek. Můžete se též rozhodnout pro aktualizace svého šatníku.

Rak

Snažte se myslet pozitivně. Ať už máte jakékoli problémy, můžete se s nimi vypořádat, až se trochu uklidníte. Řešení přijde samo, máte ho přes sebou, ale vzhledem k roztěkanosti nejste schopní ho vidět. Přestaňte se sebekritikou a udělejte pro sebe něco pěkného – zajděte si na wellness proceduru, dopřejte si horkou lázeň nebo si dejte skleničku vína a čokoládu. Prospěje vám i posezení s přáteli. Pokud máte možnost vyrazit na nějakou společenskou akci, rozhodně ji využijte.

Lev

Budete mít šanci podívat se na věci tak, jak ve skutečnosti jsou. Nemáte ani růžové brýle a nejste ani příliš kritičtí. V tomto rozpoložení můžete vyřešit nejeden problém. Snažte se zachovat si dobrou náladu. Nejednejte náhle, to může způsobit nedorozumění. Pokud jste zamilovaní, budete pravděpodobně bojovat s nedostatkem citů od milovaného. Toužíte-li po lásce, musíte se vyjádřit. Vyznejte lásku.

Panna

Čeká vás příjemný den bez jakýchkoli překvapení. Všechno půjde přesně podle plánu. Snažte se nebýt příliš horliví, ať už se pustíte do čehokoliv. Pokud si v práci dopřejete odpočinek, můžete se lépe soustředit a dosáhnout lepší výkonnosti. Nezadaní, vy se můžete těšit na velké změny ve svém životě. Buďte otevření jakékoli komunikaci. Dnes se nenecháte vyvést z míry a můžete snadno dosáhnout svých plánů.

Váhy

Toužíte odloučit se od každodenního shonu, což se vám může podařit jedině tak, že si vezmete den volna. Vyhněte se taktéž svým rutinním povinnostem, protože i ty ve vás vzbuzují negativitu. Je ideální čas pro jakékoli kosmetické procedury, protože dnes budou mít mimořádně silné účinky. Můžete si nechat odstranit mateřská znaménka i bradavice. Rozhlédněte se po svém okolí – zatímco se všechno kolem vás mění, vy jste zůstali stát na místě. Možná bude zapotřebí popřemýšlet nad tím, co byste mohli změnit.

Štír

Pro dosažení vnitřního klidu je zapotřebí strávit čas o samotě se svými myšlenkami, kde vás nebude nic rušit. Můžete tak porozumět sami sobě. Bude vás zajímat vše, co souvisí s uměním. Možná budete mít chuť zúčastnit se nějaké události, která je spojená s uměním – galerie, autorské čtení, muzeum a podobně. Nechte se zlákat něčím novým a neznámým. Budete muset přemýšlet nad svými cíly. Je pravděpodobné, že změníte své dosavadní plány.

Střelec

Vaše upřímnost může na některé lidi být až příliš drsná. Neodmítejte cizí pomoc ani rady. V zaměstnání využijete fakt, že umíte rychle uchopit podstatu věcí. Nebojte se ale vyslechnout si také názory ostatních, které vám mohou otevřít nové obzory. Je vhodný čas pro jakýkoli stomatologický zákrok. Toužíte po něčem krásném, takže možná bude dobré uspořádat interiér svého domu. Nerozhodujte za svého partnera, může to přinést potíže.

Kozoroh

Dnes budete muset užít veškeré diplomatické jednání, které se ve vás skrývá. Jedině tak se vám podaří předejít konfliktům. Nervovým zhroucením můžete zabránit prostřednictví bylinkových čajů a koupelí s uklidňujícími oleji. Ve vztazích si můžete vychutnat harmonii. Hovořte se svým partnerem o radostech i starostech. Pokud je něco, co vám na něj vadí, volte slova opatrně. Tyto rozhovory vás nakonec mohou svést ještě více dohromady.

Vodnář

Cítíte potřebu odpočinout si od každodenních záležitostí. Vyrazte na výlet nebo se zúčastněte nějaké společenské akce. Nebojte se přizvat své přátele. Nemusíte se stydět za to, když si potřebujete odpočinout i v průběhu dne. Mohou se vyskytnout určité problémy v komunikaci, dostanete ale příležitost vše napravit. Pokud můžete, naplánujte si pobyt na čerstvém vzduchu. Nejde-li to okamžitě, můžete si udělat plány na víkend.

Ryby

Nebojte se realizovat své nápady, i když jsou zcela mimo vaše zaměření. Nikdy není pozdě začít dělat něco nového. Můžete tak objevit svůj nový talent. Buďte pozorní ke svému okolí. Hrozí totiž, že se natolik ztratíte ve svých myšlenkách, že zapomenete na problémy svých blízkých. Právě teď potřebují vaši pomoc, ale neumí si o ni říct. Pečlivě sledujte reakce ostatních. Váš pozorovací talent dnes bude velký, takže můžete odhalit i jejich skryté motivy.