Krása a módaMóda

Dlouhé teplákové šaty: 4 tipy na krásné a neokoukané kousky

Dlouhé teplákové šaty: 4 tipy na krásné a neokoukané kousky

Teplákové nebo mikinové šaty, jak bývají rovněž nazývány dnes najdeme v mnoha ženských šatnících napříč generacemi. A není se čemu divit. Vždyť jsou tak pohodlné! Je jasné, že se nejedná o ten nejvíc sexy kousek našeho šatníku, stále však mohou být velmi stylové. Navíc se nezřídka kdy najdou i takové příležitosti, na které se nejlépe hodí zkombinovat dlouhé teplákové šaty s teniskami a batůžkem.

Zkuste kávově hnědé z Bonprix

Přestože mikinové šaty jsou vyrobeny z látky, pro kterou se vžilo označení teplákovina, v nabídce obchodů najdete dlouhé teplákové šaty o mnoho častěji právě jako mikinové. Hezké mikinové šaty za rozumnou cenu najdete v nabídce Bonprix. Jsou s kapucí a „klokaní“ kapsou. Mají krásnou kávově hnědou barvu a nezaplatí za ně ani sedm set korun.

Fialový model od značky ZOOT Lab

V nabídce e-shopu ZOOT najdete i jejich basic kousky z vlastních kolekcí. Jedním z kousků, které si zaslouží vaši pozornost jsou levandulově fialové šaty vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru. Bez slevy vás vyjdou na tisícovku, často je ale můžete pořídit s výraznou slevou.

Dámské šaty BeWear B197

Poněkud nákladnější volbou je nádherný model od značky BeWear, který najdete na strínce BezvaSport.cz. Je vyroben z 92 % bavlny a 8 % elastanu. Od ostatních kousků se liší zejména dvěma elegantními rozparky po stranách a možností vybrat si hned z několika různých barev.

Dlouhé mikinové šaty MINT

Dlouhé teplákové šaty v neotřelém mentolovém odstínu najdete v internetovém obchodě mojeshop.cz. Mají tříčtvrteční rukávy a jsou vyrobené ze směsi bavlny a polyesteru. Jsou šité u nás v Čechách, což se odráží i na jejich ceně. Ta ale není překvapivě tak vysoká, jak byste možná čekali. Seženete je za necelých sedmnáct stovek.