Horoskopy

Dárky podle znamení: 12 nápadů, kterými potěšíte

Dárky podle znamení: 12 nápadů, kterými potěšíte

Také si vždycky lámete hlavu s dárkem pro vaše blízké? Nevíte, co dotyčnému koupit a čím byste mu udělali radost? Možná vám přijdou vhod naše tipy na dárky podle znamení.

Dárky podle znamení

Čím potěšit kamarádku, sestru nebo kolegyni z práce? Nemusíte mít hlavu jako pátrací balon, abyste přišli na něco zajímavého. Dárky podle znamení vám pomohou vybrat to pravé.

Kozoroh

Lidé narození v tomto znamení jsou prakticky založení, zároveň je o nich známo, že jsou poměrně dost manuálně zruční. Potěšíte je proto praktickým a užitečným dárkem, který jim ušetří či usnadní práci.

Vodnáři

Vodnáři si libují v originálních nápadech, zajímají se o umění, proto se s výběrem dárku můžete vydat touto cestou. Uděláte jim radost třeba lístky do divadla, zajímavou knihou nebo voucherem na adrenalinový zážitek.

Ryby

O Rybách se ví, že jsou to přátelská stvoření, že jsou velmi citlivé a romantické. Romantický tak může být i dárek pro ně, třeba víkendový wellness pobyt, poukaz na masáž nebo sada olejíčků. Ocení i pěkný diář nebo předplatné časopisu.

Beran

Chcete tipy na dárky pro Berany? Jde o znamení, které hýří energií, nikdy se nenudí. Jsou hraví, proto jim uděláte radost třeba únikovou hrou. Jelikož rádi sportují, nabízí se třeba i nějaké sportovní vybavení či oblečení.

Býk

I Býci jsou prakticky založení, rádi se obklopují luxusem. Ocení kvalitu před kvantitou, cesta k jejich srdci vede přes žaludek. Co vám poradit? Co třeba láhev kvalitního vína, voucher na večeři v dobré restauraci nebo nějaký dárkový koš plný jídla?

Blíženci

Lidé narození ve znamení Blíženců se rádi vzdělávají. Pokud jim chcete udělat radost, zaplaťte jim třeba kurz cizího jazyka. Jelikož mají slabost pro technické vymoženosti, dárek pro ně se může týkat třeba i kvalitních sluchátek nebo kamery.

Rak

Hledáte tip na dárek pro citlivého Raka? Tito lidé vám budou líbat ruce za dárky, ze kterých je cítit nějaký osobní význam. Nabízí se třeba fotokniha plná vzpomínek, noviny ze dne narození nebo zpracovaný rodokmen.

Lev

Lvi jsou rádi středem pozornosti, všude je jich plno. Jsou to zároveň velcí labužníci, proto jim jako dárek můžete dát degustační menu ve vyhlášeném podniku, láhev drahého alkoholu nebo poukaz na kurz vaření.

Panny

I Panny jsou praktické, stojí nohama na zemi, chtějí mít v životě pořádek. Dárky podle znamení Panny by tak měly být podobného rázu, čili žádná divočina. Určitě je potěšíte třeba kvalitní koženou peněženkou.

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah jsou intelektuálně založení. Proto ni nezkazíte, když jim dáte vstupenky na nějakou výstavu, koupíte zajímavou knihu nebo se vydáte směrem módy a koupíte třeba vkusný kašmírový šátek.

Štír

Hledáte-li tipy na dárky pro Štíra, pak vám radíme neutrácet za materiální dary, protože Štíra mnohem více potěšíte, když s ním budete trávit čas. Zajděte si spolu třeba do hvězdárny nebo na únikovou hru.

Střelec

Střelci jsou veselí, přátelští, rozdávají kolem sebe spoustu energie. Jsou to vášniví sportovci, proto i je potěšíte nějakým vybavením na sport. Hodí se třeba i let balónem nebo seskok padákem.