Další

Co se vyplatí koupit v Dr. Max lékárnách v roce 2024?

Co se vyplatí koupit v Dr. Max lékárnách v roce 2024?

Lékárna Dr. Max má vlastní bonusový program, díky němuž můžete nakupovat za výhodnější ceny. I neregistrovaným zákazníkům se vyplatí sledovat akční letáky. Oblíbená je zejména sleva 3 za cenu 2, kdy můžete pořídit tři produkty od značky Dr. Max za cenu dvou. Pokud tedy nakupujete zásobu stejných produktů, získáte až 33 % slevu, a to není právě zanedbatelná částka. Pokud se ale ptáte, co se vyplatí koupit v Dr. Max lékárnách konkrétně, připravili jsme si pro vás pár tipů.

Výrobky privátní značky Dr. Max

Ať už jde o doplňky stravy, těhotenské testy, náplasti, zubní pasty nebo léky, pořídíte většinu lékárenského sortimentu jak od privátní značky Dr. Max, tak i od jiných konkurenčních značek. Například zubní nit expandující voskovaná 40 m od značky Dr. Max vás vyjde na 49 korun, zatímco za alternativu ORTHO+ od značky WOOM zaplatíte 109 korun.

Podobným příkladem je Dr. Max Panthenol Spray za 179,-. Alternativní produkt Swiss Panthenol PREMIUM stojí 229 korun. Mnoho produktů z privátní nabídky drogerie Dr. Max tedy pořídíte výhodněji než od konkurence. Naopak jsou zde i produkty, které vás vyjdou velmi podobně nebo dokonce i dráž.  

Nejlépe hodnocené produkty

Mezi to, co se vyplatí koupit v Dr. Max drogerii, jsme zahrnuli i produkty, které vychvalují sami zákazníci. Nejvíc pozitivních hodnocení má orální gel od značky Kamistad, který pomáhá při méně závažných infekcích dásní. Na druhém místě se umístilo balení laktobacilů s vitamínem D Bactorhino. Jako třetí produkt doporučují zákazníci Lékárny Dr. Max Urologickou bylinnou směs s brusinkami.

ProduktZnačkaCenaHodnocení
Dr. Max Urologická s brusinkami bylinná směs 20×1,5 gDr. Max55,-4,9 z 5 (57x)
Kamistad senzitiv Orální gel 10 gKAMISTAD185,-4,5 z 5 (68x)
Favea Bactorhino + vitamin D 30 tobolekFAVEA329,-4,4 z 5 (67x)